Teknosa Mağazaları Çok Sayıda Personel Alıyor!

Teknosa İş ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Türkiye geneli farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımı gerçekleştiriyor. Peki ilanlara ilişkin detaylar nedir?

Teknosa Mağazaları Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizin teknoloji konusunda lider markalar arasında yer alan ve Sabancı Holding'in sahibi olduğu Teknosa İş ve Dış Ticaret Anonim Şirketi yeni yatırımlarına hızla devam etmekte olup ihtiyaçlara göre tespit edilmekte olan uygun pozisyonlar için personel alımları da yapılmaktadır.

Teknosa İş ve Dış Ticaret Anonim Şirketi personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna duyurulması için interaktif iş ilanları sitelerine gönderilmektedir. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında Teknosa Mağazalarının farklı iller ve pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki detaylar nedir?

İLAN BİLGİSİ ve DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Firma: Teknosa
Açık Pozisyon Sayısı: 30'a Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Yüzlerce

AÇIK POZİSYONLAR NELERDİR?

Teknosa 30'a yakın pozisyon için tüm Türkiye illerine yüzlerce personel alımı yapacak. Peki açık pozisyonlar hangileridir.

MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI
PAZARLAMA UZMANI
SİSTEM ANALİSTİ
GENEL BAŞVURU
OPERASYON VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI
DENETMEN
SİSTEM DESTEK ELEMANI - DÖNEMSEL
SİSTEM UZMANI
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ
BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMAN YARDIMCISI
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI

Yukarıda Teknosa firmasının alım yapacağı kadroların bazıları verilmiştir. Peki başvurulr nasıl ve nereden yapılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Teknosa farklı şehirler için personel alımı başvurularını ve ilanlarını yayımlamaya devam etmekte olup müracaat etmek isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve bu link üzerinden başvurularını niteliklerine göre tamamlaması gerekmektedir

https://goo.gl/GEpIuS
TÜM İLANLARA BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

YORUM EKLE