Teknosa Farklı İllere Çok Sayıda Personel Alıyor!

Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi farklı illere, farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki ilan detayları ile pozisyonlar nelerdir?

Teknosa Farklı İllere Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizin teknoloji konusunda en önemli firmalardan bir tanesi olan ve Türkiye'nin dört bir bölgesinde bulunan yaygın mağazaları ile satışlarına devam eden Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi yatırımlarına hızla devam ettiği gibi yine personel alımlarını da sürdürmektedir.

Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi personel alımı ilanları Sabancı Holding'in resmi internet sitesinde yer almakta olan kariyer bölümü ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yaymlanmaktadır. Buna göre yeni yayımlanan ilanlarda Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketinin personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki detaylar nedir?

İLAN BİLGİSİ ve DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Firma: Teknosa
Açık Pozisyon Sayısı: 21
Alınacak Personel Sayısı: Yüzlerce

AÇIK POZİSYONLAR

Teknosa 21 pozisyon için tüm Türkiye illerine yüzlerce personel alımı yapacak. Peki açık pozisyonlar hangileridir.

MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI
PAZARLAMA UZMANI
SİSTEM ANALİSTİ
GENEL BAŞVURU
OPERASYON VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI
DENETMEN
SİSTEM DESTEK ELEMANI - DÖNEMSEL
SİSTEM UZMANI
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ
BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMAN YARDIMCISI
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI

Yukarıda Teknosa firmasının alım yapacağı kadroların bazıları verilmiştir. Peki başvurulr nasıl ve nereden yapılacaktır.

BAŞVURULAR

Teknosa farklı şehirler için personel alımı başvurularını ve ilanlarını yayımlamaya devam etmekte olup müracaat etmek isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve bu link üzerinden başvurularını niteliklerine göre tamamlaması gerekmektedir

https://goo.gl/GEpIuS
TÜM İLANLARA BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

YORUM EKLE