Teknosa Çok Sayıda Personel İlanı Yayımladı!

Sabancı Holding'in sahibi olduğu Teknosa farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapacağını ilan ettiği pozisyonlar ile duyurdu.

Teknosa Çok Sayıda Personel İlanı Yayımladı!

Türkiye'nin önde gelen teknoloji marketlerinden bir tanesi olan ve farklı ürünler ie satışlarını artırmaya çalışmakta olan Teknosa teknoloji firması açık pozisyonları dahilinde ilan ettiği kadrolar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Teknosa teknoloji firması interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurduğu 20'ye yakın kadro için personel alımı yapacak. Peki Teknosa firması hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak ve Teknosa personel alımı detayları nelerdir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Firma: Teknosa
Açık Pozisyon Sayısı: 20'ye Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Teknosa ilan etmiş olduğu 20'ye yakın pozisyon için çok sayı da personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

ATÖLYE UZMANI
ARŞİV UZMANI
GENEL BAŞVURU
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI

DISNEY SATIŞ DANIŞMANI
TEKNOSACELL SORUMLUSU-TÜM İLLER
TEKNOSA FUTURE TALENT STAJ PROGRAMI
LİSE STAJYERİ 2017-2018
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ
MAĞAZA OPERASYON ELEMANI

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilen kadrolar başta 20'ye yakın kadro için Teknosa mağaza personeli alımı yapacaktır. İlgili kadrolar için müracaat edecek olan adayların aşağıda ki linki takip ederek aranmakta olan pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olması ve başvurularını da yine aynı kanaldan yapması gerekmektedir.

https://goo.gl/GEpIuS
DİĞER İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE