TEİAŞ Personel Alacak

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi personel alımı gerçekleştiriyor. Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 10 adet Avukat alıyor. Sizde Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi ailesine katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

TEİAŞ Personel Alacak
TEİAŞ Personel Alacak
Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi personel alımı gerçekleştiriyor. Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 10 adet Avukat alıyor. Sizde Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi ailesine katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz.
Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi yapmış olduğu duyuruya göre bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı birimlerde toplamda 10 adet Avukat alacak. ALınacak olan Avukatlar kadroya girebilmeleri için, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğünün düzenleyeceği sözlü sınav da başarılı olmaları gerekmektedir. Avukat alımı yapılacak olan birimler ve aranan şartlar şöyledir;
 - Merkez Teşkilatı/Hukuk Müşavirliğine 5 adet,
 - 12. Bölge Müdürlüğü (GAZİANTEP)'ne 1 adet,
 - 13. Bölge Müdürlüğü (ELAZIĞ)'ne 1 adet,
 - 14. Bölge Müdürlüğü (TRABZON)'ne 1 adet,
 - 14. Bölge Müdürlüğü (TRABZON)'ne 1 adet,
 - 22. Bölge Müdürlüğü (KASTAMONU)'ne 1 adet,
Olmak üzere toplamda 10 adet Avukat alınacaktır.
GENEL ŞARTLAR:
     - 18 yaşını tamamlamış olan adaylar,
     - Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
     - Görevini yapmasına engel olacak olan herhangi bir sağlık durumu olmayan adaylar,
     - Avukatlık Ruhsatnamesine sahip olan adaylar,
     - 2014 yılında ÖSYM tarafından düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puan almış olan adaylar,
     - Başvuru tarihinin son günü itibariyle en az bir yıl süre ile fiilen avukatlık yapmış olmak (staj hariç).
     - Taksirli suçlar hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak, 
BAŞVURULAR:
Başvuruda bulunacak olan adaylar, 30 Kasım 2015 tarihi ile 11 Aralık 2015 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı (Nasuh Akar Mahallesi Türk Ocağı Caddesi Kat:16 No:12 Çankaya/Ankara) veya www.teias.gov.tr internet adresinden temin edilecek başvuru formu doldurularak, istenilen belgeler ile birlikte şahsen, elden veya posta yoluyla İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına yapılacaktır.
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 23:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa arıcı
Mustafa arıcı - 4 yıl Önce

Şöförlük işi ar ıyorum c sınıfı eliyetim var