TEI - Tusaş İçin 26 Pozisyonda Personel Alımı Yapılacak

TEI için 26 farklı alanda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacak olan personellerin hangi eğitim seviyesine sahip olması gerektiği gibi bilgileri de yazımızın devamında bulabilirsiniz.

TEI - Tusaş İçin 26 Pozisyonda Personel Alımı Yapılacak
TUSAŞ önderliğinde kurulmuş olan TEI dünya çapında prestijli bir konuma gelmiş olan ve havacılık endüstrisinde çalışmalar yapan bir tasarım merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. TEI, çağdaş insan kaynaklarından da destek alarak yetenekli kişileri geliştirmeyi amaçlıyor. TEI, özel konularda yeteneğe sahip olan kişilerden oluşan yeni bir kadro ile hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamalara göre farklı alanlarda ve farklı yeteneklerde 26 alanda personel alımının yapılacağı açıklandı.
 
Personel Alımı İle İlgili Detaylar

Alınacak olan personellerin ise çeşitli eğitim seviyelerine sahip olması önemli değil. Alınacak olan personellerin en az lise mezunu olması da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. Çalışma saatleri ise sabah 8'den akşam 18'e kadar devam edecek. Yapılan başvuru sürecinden sonra adaylar inceleme altına alınacak ve daha sonra personel alımı için uygun olan kişilerle özel olarak görüşülecektir. Yapılan elemeler sonucunda ise kimlerin personel olarak işe alınacağı netleşecek. Bazı pozisyonlar ise eğitim seviyesinin mutlaka üniversite veya daha yüksek olması bekleniyor. Mühendislik alanında çalışacak olan kişilerin maaşının daha yüksek olacağı da düşünülüyor. Eğer siz de bu pozisyonlar için kendinizi uygun görüyorsanız başvuru yaparak TEI bünyesinde çalışabilirsiniz. Tabi ki meslek sahibi olmak için öncelikle yetkililerin yapacağı elemeleri tamamlamanız gerekiyor. İlana başvuruda bulunmak için alt kısımda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.
//www.kariyer.net/tei-tusas-motor-sanayii-a-s-is-ilanlari-c5628-p30511/

YORUM EKLE