TEDAŞ VE TEİAŞ KPSS ile 38 Lisans Mezunu Personel Alacak!

KPSS 2019/2 tercih kılavuzu açıklandı. Kılavuzdaki bilgilere göre TEDAŞ ve TEİAŞ KPSS ile 38 adet lise mezunu personel alımı yapacaktır. Ayrıntılar haberde.

TEDAŞ VE TEİAŞ KPSS ile 38 Lisans Mezunu Personel Alacak!

KPSS 2019/2 tercih kılavuzu geçtiğimiz günlerde ÖSYM tarafından açıklanmış olup adaylar için tercih süreci de kılavuzun açıklanması ile başlamış oldu. Birçok farklı kamu kurum ve kuruluşu tarafından gerçekleştirilecek olan alımlarda TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM.A.Ş.GEN.MD.veTÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ de alım yapacak olan kurumlar arasında yer almakta olup bu iki kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 38 lisans mezunu kamu personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Kadrolar ve Nitelik Kodları

İlgili iki kurum bünyesinde toplamda 38 personel alımı yapılacaktır. İki kurum kapsamında adaylar kamuda istihdam edilecek olup bu kurumların talep ettiği pozisyonlar ise şunlardır:

TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM.A.Ş.GEN.MDmühendis alımı için 4611 7225 7257 ve 4531 7225 nitelik kodlarını sağlaması istenmektedir.

TÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ mühendis alımı için 4689 7225 7257, avukat alımı için 4419 7205 7225 7257 7361 nitelik kodlarını sağlaması gerekmektedir.

Başvuru ve Tercih

Adaylar tarafından tercihlerini ÖSYM internet sitesinde yer alan aday işlemleri bölümünden tercihlerini ilgili tarihler arasında yapacaktır. Buna göre adayların tercihlerde nitelik kodlarına ve özel şartlara dikkat ederek tercih yapmaları önerilir. Nitelik kodları ve diğer kılavuz detaylarına ulaşmak için aşağıda yer alan linkleri kullanmak mümkündür.

KPSS-2019/2 TERCİH KILAVUZU

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre
Emre - 9 ay Önce

bir yerde lise yazıyor bir yerde lisans yazıyor hangisi doğru karar verin