TEDAŞ KPSS Şart'sız 30 Personel Alacak

TEDAŞ personel alımı yapıyor. TEDAŞ bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı bölümlerde toplamda 30 kişilik açık iş pozisyonu ile alım gerçekleştirecek. İşte Ayrıntılar..

TEDAŞ KPSS Şart'sız 30 Personel Alacak
TEDAŞ Genel Müdürlüğü 17 Ekim 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 30 kişilik açık iş pozisyonu ile alım gerçekleştirecek. Alım yapılacak iller, İstanbul, Adana, Konya, Diyarbakır, Bursa, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Van, Trabzon, Samsun, Kahramanmaraş, Denizli ve Ankara illerinde yapılacaktır. Elektrik Mühendisliği, Harita Mühendisliği ve Orman Mühendisli kadrolarında açık 30 kişilik iş pozisyonu bulunmaktadır. Adaylar kadroya yapılacak olan Sözlü sınav ile belirlenecektir. Sözlü sınav Ankara'da yapılacaktır. 

Ayrıca Personel İstihdamı Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılması zorunludur. Aşağıda belirtilmiş olan pozisyonlara ve genel şartlara uygun olan adaylar İş Kur Müdürlüğüne müracat etmeleri gerekmektedir. Aranan şartlar ve alım tablosu şu şekildedir.ARANAN ŞARTLAR:​
  • Elektrik Mühendisliği kadrosu için, Mühendislik fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümünden mezun olan adaylar,
  • Orman Mühendisliği kadrosu için, Mühendislik fakültelerinin Orman Mühendisliği bölümünden mezun olan adaylar,
  • Harita Mühendisliği kadrosu için, Mühendislik fakültelerinin Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomerti bölümlerinden mezun olan adaylar, Başvurularını gerçekleştirebilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE