TEDAŞ 49 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bugün Son!

TEDAŞ bünyesindeki işçi personel eksiliği için alım duyurusu yayımlamıştı. Duyuruya göre başvurular bugün sona eriyor. Adaylar başvurularını biran önce yapmaları gereklidir. İşte detaylar.

TEDAŞ 49 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bugün Son!
TEDAŞ Mayıs ayının başında yani 03 Mayıs 2017 tarihi itibari ile alım duyurusu yapmıştı ve yapılan duyurunun ardından başvurular başlamıştı. Bir çok aday başvurularını yapmış ancak hala başvurusunu yapmamış olan adaylar için bugün son şans! Adaylar bugün mutlaka başvurularını yapmaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için aranan şartlara uygun olmaları gerekmektedir.

TEDAŞ 49 kişilik kadro ile,  farklı illerden, İngilizce düzeyine ve Tecrübe düzeyine göre, 17 kişilik kadro ile Elektrik Mühendisi, 7 Bilgisayar Mühendisi, 7 Endüstri Mühendisi, 2 Endüstri/İşletme Mühendisi, 5 Elektrik Öüretmeni, 6 İstaikçi, 3 Malzeme Mühendisi, 1 İnşaat Mühendisi ve 1 Harita Mühendisi alacak.  EDAŞ Ankara, İstanbul, Erzincan ve İzmir illerinde alım yapacak. Ankara'da 44, İstanbul'da 2, Erzincan'da 2 ve İzmir'de 1 kişi olmak üzere toplamda 49 kişi alacak.

Buna göre adaylardan mesleğin gerektirdiği eğitim seviyesine göre gerekli fakültelerden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca meslek şartları dışında belirlene genel nitelikleride taşımak zorundadırlar. Adaylar başvuru süreleri içerisinde başvurularını İş Kur Müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekmektedir. 

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacaktır. Ayrıca başvurusu onaylanan adaylar İş Kur Müdürlüğünce  AnkaraTEDAŞ Genel Müdürlüğünde sözlü sınava tabii tutulacaklardır. İlanın tam metnini inceleyerek alım tablosuna ulaşabilirsiniz. İlanın tam metni için https://goo.gl/YnosKb adresini kullanabilirsiniz. 
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, 00:03

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE