TCDD Marmaray İşletme Müdürlüğüne 81 Makinist Alınacak!

TCDD çok sayıda personel alımı yapacak. Bu alımlardan bir tanesi de Marmaray İşletme Müdürlüğüne olacak. Makinist kadrosundaki 81 personel alımı başvuru detayları belli oldu. İŞKUR üzerinden yapılacak olan alımlarda ilan detaylarını aktarıyoruz.

TCDD Marmaray İşletme Müdürlüğüne 81 Makinist Alınacak!

TCDD Taşımacılık İŞKUR üzerinden Makinist personel alımı yapacak.

Kamu personel seçme sınavından en az 60 puan alma şartı ile TCDD Marmaray İşletme müdürlüğünde görevlendirilmek üzere personeller alınacak. Makinist kadrosundaki alımlarda adaylar İŞKUR üzerinden bugünden itibaren başvuru yapabilecekler.

BAŞVURU DETAYLARI;

Adaylar 4857 sayılı İş Kanuna tabi olarak görevlendirilecekler. Göreve başlamalarının üzerinden 4 ay deneme süresi olacak ve 5 yıl nakil talebinde bulunamayacaklar. İŞKUR üzerinden TCDD taşımacılık işletmesine başvuru yapan adayların nihai listede yer almaları ile sözlü sınava çağırılacaklar. Adaylardan 10 Aralık ile 14 Aralık tarihleri arasında belge teslim etmeleri istenilecek.

Başvuru yapacak adayların Öğrenim belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, 2016 Kpss sonuç belgesi, tren makinisti seviye 4 mesleki yeterlilik belgesi, iş talep formu güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma formu istenilecek.

MEZUNİYET ŞARTI;

Eğitim düzeyinde; Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik (U. Eğitim) Elektronik Yüksek Teknisyenliği Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi Makine İş Makineleri Bilgisayar Destekli Makine Termik Santral Makineleri Oto Elektrik-Elektronik Oto Motor Teknolojileri Motor Mekatronik Mekatronik (Uzaktan Eğitim) Raylı Sistemler Makine Teknolojisi Raylı Sistemler Elektrik-Elektronik Teknolojisi Raylı Sistemler Makinistlik Otomotiv Teknolojisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

İlan ve başvuru detayları için tıklayın

İŞİN OLSA

YORUM EKLE