TCDD İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! Kimler Başvuru Yapabilecek

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Erzincan 4. işletme müdürlüğü eski hükümlü işçi alımı yapacak. Kimler başvurabilir.

TCDD İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! Kimler Başvuru Yapabilecek
Faaliyetlerini sürdürmekte olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) bünyelerinde ki açık pozisyonlar için İŞKUR aracılığı ile işçi alımları yapmaya devam ediyor. Genel olarak TCDD işçi alımları İŞKUR üzerinden kamuoyuna duyurulmaktadır.

Yeni yayımlanan ilan da Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Erzincan 4. İşletme Müdürlüğü için personel alımı yapılacağı öğrenildi. Buna göre alınacak olan personelin eski hükümlü yemiş olması gerekmektedir. Hüküm yememiş adaylar başvuru yapamamaktadır.

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD)
Son Başvuru: 3 Mayıs 2017
Mezuniyet: Lise
Koşul: Eski Hükümlü Olmak

POZİSYON VE ŞARTLAR


Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) eski hüküm yemiş bir personel alımı yapacak ve alınacak olan personel Erzincan 4. İşletme Müdürlüğü bünyesinde istihdam edecektir. Peki hangi pozisyona personel alınacak. Alınacak olan personel demiryolu hattı bakım onarımcısı pozisyonun da istidam edecek olup adayın başvuru yapabilmesi için ilgili bölümlerden mezun olması gerekiyor.

BAŞVURULAR

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), Erzincan 4. İşletme Müdürlüğü için alınacak olan eski hükümlü personel adaylarının başvuru yapabilmesi için Erzincan İŞKUR şube ve müracaat merkezlerine gitmesi ya da internet üzerinden İŞKUR'un resmi internet sitesine giriş yaparak ilgili kadro için başvurularını internet üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

DİĞER İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf
yusuf - 4 yıl Önce

3 yıla yakın raylı sistemler elektrik elktronik yüksekokulunu bitireli halen kadro ve işe alım yok işe alınmayacaktıksa neden okulu açtınız yazık

SIRADAKİ HABER