TCDD Eski Hükümlü Personel Alımı Yapıyor!

TCDD işçi personel alımı yapacağını belirtti. Duyuruya göre TCDD 1 kişilik kadro ile Elazığ'da Eski Hükümlü personel alacak. İşte detaylar.

TCDD Eski Hükümlü Personel Alımı Yapıyor!

TCDD 10 Kasım 2017 tarihli duyurusuna göre, bünyesine Eski hükümlü personel alımı gerçekleştirecek. TCDD bu duyurusunu Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yapmış olup, İş talebini 15 Kasım 2017 tarihinde Türkiye İş Kurumun'da yayımlayacaktır. Yayımlanacak ilanda, TCDD Elazığ 541 Sinyalizasyon ve Haberleşme Bakım Şefliğine Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı olarak 1 Eski Hükümlü personel alınacaktır.

Yapılan başvurulara göre adaylar TCDD adaylara sözlü sınav yapacaktır. Başvurusunu İŞKUR a yapan adaylar, sözlü sınava katılabilmeleri için İstenilen belgeler ve TCDD resmi internet sitesinde yayımanacak başvuru formunu doldurarak, 11.12.2017 tarihinde, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

İşkur'ca bildirilen Nihai listeye göre adaylara TCDD tarafından sınav tarihini ve resmi evrakları içeriri tebligat gönderilecektir. Buna göre sözlü sınav, 14 Aralık 2017 tarihinde saat 10:00'da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ghn
Ghn - 3 yıl Önce

Milleti suça teşvik ediyonuz lan

Emin dogan
Emin dogan - 3 yıl Önce

Ben eski hükümlüuüm işe girmek istiyorum

Ali rıza bakır
Ali rıza bakır - 2 yıl Önce

Eski hükümlütüm afyonluyum 5 yıl hükümlülüyüm var

Bahadın
Bahadın - 2 yıl Önce

Eskı hükümluyum ıse gırmek ısıtıyorum.

Yusuf. Özcan
Yusuf. Özcan - 2 yıl Önce

Selam. Yusuf. Özcan. Eskihükümlüyüm. İşe. Girmek. İstiyorum

mikail tölü
mikail tölü - 2 yıl Önce

eski mahkumum şöfürüm iş ariyurum