TCDD 157 Personel Alımı Liste ile İlan No, Başvuru Şartları ve Detaylar!

TCDD Taşımacılık İşletmesi Türkiye Genelinde KPSS'den en az 60 puan almış olmak şartı ile 157 personel alımı yapacak. Adaylar İŞKUR üzerinden yapabilecekleri alımlarda İlan No, Son başvuru tarihi ve başvuru şartlarını aktarıyoruz..

TCDD 157 Personel Alımı Liste ile İlan No, Başvuru Şartları ve Detaylar!

TCDD taşımacılık işletmesi KPSS'den 60 puan ile çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. İlanlar bugün Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden açıklanarak, adaylardan başvuru alınmaya başlandı. 21 ilan ile farklı kadrolarındaki alımlar için adayların başvurularını ilanları gözden geçirmelerini kolaylaştırmak için liste halinde haberimizde aktarıyoruz. Hangi kadrolarda alımlar yapılacak?

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

TCDD 157 personel alımında en çok makinist kadrosunda alımalr yapılacak. Adayların bu kadrodaki alımları İstanbul ilindeki Marmaray İşletmesi Müdürlüğünde görevlendirilecek. İki yıllık teknik bölümlerden mezun olan adayların başvuru yapabilecekleri alımlarda detayları incelemek için tıklayın

Diğer kadrolar ise şöyle; İşletme Elektrik Bakım Yardımcısı, Nezaretçi Ve Ustabaşı (Elektronik Teçhizat İmalat Ve Donanım), Vinç Operatörü, Tren Makinisti kadrolarında gerçekleşecek.

Adayların başvurularda Kamu Personeli Seçme Sınavından ilgili sınavından en az 60 puan almış olmak gerekli olacak. 4857 sayılı kanun gereğince istihdam edilecek olan personellerin 4 ay deneme süresi ve 5 yıl ilk başladığı yerde görev yapma şartı bulunacak.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılabilecek. Adaylar İŞKUR E-şube üzerinden giriş yapmaları açık iş ilanları sayfasından TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü ilanlarına erişim için aşağıdaki tablodan ilan ile arama yapmaları yeterli olacak.

İlanlara son başvuru tarihi 26 Kasım tarihi olarak açıklandı. TCDD, başvuru sonrası 10 ile 14 Aralık tarihleri arasında adaylara sözlü sınav uygulayacak ve adaylar bu tarihler arasında istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekli olacak.

İlanlara erişmek için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 00:13
YORUM EKLE