TCDD 157 Daimi Süreli Personel Alımlarında Başvurular 26 Kasım'da Son!

TCDD taşımacılık A.Ş. İŞKUR üzerinden yayımlamış olduğu 157 kişilik personel alımlarında başvurular 26 Kasım tarihinde (yarın) sona erecek. 60 Kpss ile çok sayıda memur ve işçi alımlarında başvuru şartları habermizde.

TCDD 157 Daimi Süreli Personel Alımlarında Başvurular 26 Kasım'da Son!

TCDD Taşımacılık A.Ş. İŞKUR üzerinden personel alımı yapacak. 

60 KPSS ile başvuru alacak olan TCDD 21 farklı ilanda toplamda 157 kişi istihdam edilecek. başvurularını İŞKUR üzerinden online olarak yapabileceği alımlarda henüz başvurularını tamamlamayan adaylar için detayları aktarıyoruz.

81 MAKİNİST ALIMI;

TCDD Marmaray İşletmesi İstanbul ilinde görevlendirilmek üzere 81 Makinist görevlendirilecek. 4857 sayılı iş kanuna göre istihdam edilecek olan personellerin başvurularının ardından belirtilen nihai listede yer almaları ile 10-14 Aralık tarihleri arasında istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekli olacak. TCDD 81 kişilik makinist alımına başvuru detayları için tıklayın

21 FARKLI İLANA BAŞVURULAR 26 KASIM TARİHİ SON GÜN;

26 Kasım tarihinde başvuruların tamamlanacağı alımlarda Nezaretçi Ve Ustabaşı (Elektronik Teçhizat İmalat Ve Donanım), Vinç Operatörü, Tren Makinisti,  İşletme Elektrik Bakım Yardımcısı kadroları için istihdam sağlanacak. Adayların Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 almaları istenilecek. Başvuruların ardından kazanan adaylar için 4 ay deneme süresi verilecek. İş başı yapacak adaylar 5 yıl süreli olarak görevlerinden başka bir yere tain istemeyecekler. 

İlanlara erişmek için; https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden aşağıdaki ilan numaraları ile arama yapılabilirsiniz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 15:37
YORUM EKLE