TBB'de İstihdam Edilmek Üzere Proje Finans Uzmanı Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye Borsalar Birliğinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. Yeni duyurulan ilana göre lisans mezunu olan adayların başvuru yapabileceği daimi statüde 3 işçi alınacak. Adaylar başvuruları nasıl yapacak. İşte detaylar..

TBB'de İstihdam Edilmek Üzere Proje Finans Uzmanı Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye Borsalar Birliğinde istihdam edilmek üzere 3 daimi statüde personel alımı yapılacak.

Lisans mezunu adaylar arasından Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme ve İİBF Fakültelerinden mezun olan adayların Türkiye Borsalar Birliği Proje Finans Uzmanı kadrosundaki daimi personel alımı başvuruları yapabilecek. Diğer başvuru şartları ise şöyle;

BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların yukarıda belirtilen dört yıllık lisans bölümlerinden mezunu olmaları, mahalli idareler alanında yüksek lisans mezunu olmaları, YDS'den en az A derecesinde puan almış olmaları, Ab projeleri yürütmüş bu alanda proje hazırlama, yönetme, finansman ve bütçe konularında en az 5 yıl tecrübesine sahip olmak gerekmektedir. 3 Kişilik ilanda başvurular ne zaman başlayacak belli oldu.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Adayalar TBB resmi internet sitesi üzerinden yer alan başvuru formu ile 12 Aralık tarihine kadar başvuruda istenilen evraklar ile birlikte istenilen mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen adaylar yazılı ya da sözlü sınava tabi tutulacakları belirtildi.

İlan detayları için tıklayın

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE