Tarım Kredi Kooperatifi 60 KPSS ile Memur Alımı Başvurusu İçin Son Günler!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi ziraat mühendisi ile kooperatif görevlisi alımları için başvuru süreci devam ediyor. Adayların 30 yaşından büyük olmamaları, KPSS'den en az 60 ve üzeri puan almaları gerekiyor! Başvuru için son günler işte detaylar..

Tarım Kredi Kooperatifi 60 KPSS ile Memur Alımı Başvurusu İçin Son Günler!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerine iki farklı kadroda 37 personel memur alımı yapılacak.

Konya Bölge birliğine bağlı illerde görevlendirilmek üzere ziraat mühendisi ile kooperatif görevlisi alımları için adaylar başvurularını tamamlaması gerekiyor. 2 Ocak tarihinde alınmaya başlanan başvurularının kısa bir süre sonra tamamlanacak olduğunu hatırlanmak istiyoruz.

37 MEMUR ALINACAK!

Başvuru genel şartlarında adayların T.C. vatandaşı olmaları, 11 Şubat 1989 ve daha sonrası bir tarihte dünyaya gelmemiş olmaları 30 yaşından büyük olmaları, erkek adaylardan halen askerlik görevini yapanlar başvuru yapabilecekler. Askerlik görevini sürdürürken sınava katılabilecekler. Kamu haklarından mahrum olmamak, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, taksirli suçlar hariç 6 ay yada daha fazla hapis cezasından mahkum olmamak. İlanda belirtilen suçlardan mahkum olmamak, görevini Türkiye’nin her yerinde yapmaya elverişli olması kayıtsız şartsız kabul etmesi sürdürmeye engel herhangi bir akli ve bedeni hastalığının bulunmaması istenilmektedir.

2 Ocak tarihinde başlayan başvuruların 18 Ocak tarihi saat 18:00’a kadar tamamlanması gerekiyor. Başvurular sade şahsen yapılacak ve Konya Bölge Birliği tarafından başvuru alınacak. İş talep formu ile istenilen evrakların belirtilen tarh aralığında teslim etmeleri gerekiyor. Başvuru değerlendirmesi KPSS puan türlerine göre yapılacak. Adayların belirtilen puan türlerinden en az 60 ve üzeri puanlarının olması ile başvuru yapabilecekler. Puan türlerinden yapılan sıralamada istihdam edilecek personel sayısının 5 katı kadar aday mülakat sınavına çağırılacak.

İlan detayları için tıklayın

İŞİN OLSA

YORUM EKLE