Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 2 Bin 662 Personel Alacak

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü yayınladığı bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin 662 personel alımı yapacağını açıkladı.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 2 Bin 662 Personel Alacak
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü her sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaktadır. Genel olarak alımlar Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından alınan puanlar ile yapılmaktadır. Bu alımlar haricinde yıl içerisinde yine personel alımı yapılmakta olup bu personeller sözleşmeli ya da daimi statüsünde çalışmaktadır. Alımlar Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesi ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.

2 Bin 662 Personel Alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünden yapılan yeni açıklama ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 2 bin 662 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacak olan personeller 4A ve 4B statülerinde çalışacak. Sayısal olarak ise bin 500 kişi 4B statüsünde bin 162 kişi 4A statüsünde istihdam etmiş olacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların müracaat formları ile birlikte şahsen Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına başvuru yapması ve gerekli belgeleri ibraz ettirmesi gerekmektedir. Bu belgeleri ibraz ettirmeyenlerin başvuruları geçersiz sayılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların gerekli bölümlerden mezun olması, işi yapabilir olması ve erkek adaylar içi askerlik sıkıntısının olmaması gerekiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
duygu
duygu - 5 yıl Önce

gerçekten nereye başvuru yapılacak siteye giriyorum ama hiç bir evrağa ulaşamıyorum.

cool
cool - 5 yıl Önce

nereye başvuru yapcaz internetten _?

bahadır
bahadır - 5 yıl Önce

her gün binlerce insan alınıo sözde ama kpss merkezide 3000. adama hala sıra gelmemiş nasıl iş anlamadım

Osman
Osman - 5 yıl Önce

Azcık okuyun arkadaş yaa armut piş ağzıma düş yazı nereye başvuru yapılacağı

İSMET
İSMET - 5 yıl Önce

IŞ İÇİN 05415837373

merve
merve - 5 yıl Önce

Dediginiz sitelere giriyorum ama suan sozlesmeli alim gozukmuyor evraklar cikmiyor bu konu hakkinda gordugunuz linki payasirsaniz sevinirim

merve
merve - 5 yıl Önce

hangi tarihlerde yapılacagıda yazmıyor

Olcay
Olcay - 5 yıl Önce

Ben hic bir sitede bulamadim nereye basvuracam