Sütçü İmam Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı yapıyor.

Sütçü İmam Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından hazırlanan personel temin bildirisi geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu. Buna göre Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu sağlık personeli alımı yapacak.

Alım ilanına müracaatlar Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilana göre 20 Mart 2017 tarihinde başladı ve 3 Nisan 2017 tarihine kadar başvurular devam edecek adayların bu tarihlerde müracaat etmesi gerekmektedir.

Alım Yapacak Kurum: Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
Kamu Kurumu
Alınacak Personel Sayısı: 11

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere diğer sağlık personeli pozisyonu için toplam 11 kişilik personel alımı yapıyor. Peki kimler başvuru yapabilir.

Türk vatandaşı olmak,
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, bir meslek veya sanat okulunu bitirenler en az 15 yaşını doldurmuş olmak ve Türk Medeni Kanununun 12. maddesine göre kazai rüşt kararı almış olmak,
Taksirli suçlar hariç olmak üzere, affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,
657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak. Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmamak,

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yukarıda verilmiş olan şartlar Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından aranmakta olup adayların 3 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Başvurular için aşağıda ki linki takip ediniz.

Sütçü İmam Üniversitesi Alım İlanı İçin Tıklayınız

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE