Süleyman Demirel Üniversitesi 14 Bin 254 Tl Maaş İle Personel Alımı Açıkladı!

Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı açıklandı. Başvuru yapacak adayların maaş hakları belli oldu. Bilişim personeli kadrosundaki genel ve özel şartları haberde.

Süleyman Demirel Üniversitesi 14 Bin 254 Tl Maaş İle Personel Alımı Açıkladı!

Süleyman Demirel Üniversitesi Bilişim personeli alımı yapacak. Resmi gazetenin 31 Ağustos 2020 tarihli kararına göre üniversitenin Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında görevlendirmek üzere yazılım geliştirme uzmanı kadrosunda 5 personel alımı yapılacak. Personeller daimi süreli istihdam edilecek. Tam zamanlı çalışacaklardır. 2018 KPSS puan türünden sınava girmiş adaylar yabancı dil sınavlarından sınava girerek başvuru yapabilecektir. Herhangi bir KPSS ya da YDS belgesi ibraz etmeyenlerin de başvuruları kabul edilecek. KPSS belgesi ibraz etmeyenlerin puanı 70 olarak değerlendirilecek. Yabancı dil sınav puanı ibraz etmeyenlerin ise puanı için puanı 0 olarak değerlendirilecektir.

GENEL BAŞVRU ŞARTLARI;

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı sınavı 30 Eylül 2020 tarihinde saat 10'da Süleyman Demirel Üniversitesinde yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların istenen genel ve özel şartlar açıklandı. Genel şartlar arasında 657 sayılı devlet memurları kanununun 48. Maddesinde genel şartları taşımaları gerekiyor. Bilgisayar Mühendisliği yazılım mühendisliği elektrik-elektronik elektrik-elektronik endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir. Adayların en az 3 yıl Mesleki tecrübesi gerekmektedir ve bunu beğendirmeleri istenecektir. Ağ yönetimi Güvenliği ve bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ile ilgili bilgi sahibi olmaları güncel programlama dillerinden en az ikisini bilmek ve bunu bilgilendirmek istenmektedir.

Özel şartlar şu şekilde açıklanmıştır.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Başvurular 15 gün içerisinde tamamlanacak. Şahsen ya da posta ile başvuru kabul edilecek. Posta ile başvuru yapacakların son başvuru tarihinden önce üniversitenin personel daire başkanlığına teslim olacak şekilde başvuru yapmaları gerekecektir. Bilişim personeli sınavı başvuru formu Süleyman Demirel Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden erişebilecek.

MAAŞ ÖDEMESİ NE KADAR?

Başvuru yapacak adayların 657 sayılı devlet memurları kanununun 4. Maddesinde belirtilen sözleşme ücret tavanının 2 katına kadar maaş hakları bulunacak. 2020 yılı sözleşmeli ücret tavanı Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından 7.127,04 TL olarak açıklandı. Maaş hakkı 14 Bin 254 Tl 8 kuruş olarak ödeme yapılacak.

İLAN KILAVUZU

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2020, 01:34

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE