Starbucks Personel Alımı Başvuruları Başladı

Starbucks internet ortamı aracılığı ile yayımlamış olduğu onlarca pozisyon için personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.

Starbucks Personel Alımı Başvuruları Başladı
Ülkemizin cafe (kahve) sektörünün lider markalarından bir tanesi olan Starbucks yaptığı yatırımlar ile büyümeye devam ettiği gibi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Alımları hakkında Starbucks resmi sitesi hakkında adaylara bilgi vermekte ve internet ortamından da SHAYA iş ilanları sayfası aracılığı ile açık pozisyonlarını duyurmaktadır.

Starbucks, SHAYA iş ilanları sayfası aracılığı ile yayımlamış olduğu çok sayıda pozisyon için personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılıyor.

Açık Pozisyon Sayısı: 70'e Yakın

HANGİ KADROLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Starbucks, SHAYA iş ilanları sayfası aracılığı ile yayımlamış olduğu 70'e yakın kadro için personel alımı yapacak. peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.

BARISTA 
DÖNEMSEL BARİSTA (SERVİS ELEMANI)
PART TIME BARİSTA- TÜM İLLER
VARDİYA MÜDÜRÜ
BODRUM- VARDİYA MÜDÜRÜ
ENGELLİ BARİSTA (SERVİS ELEMANI) 

Yukarıda belirtilmiş pozisyonlar için Starbucks çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır?

NASIL MÜRACAAT EDİLECEK

Starbucks yayımladığı 70'e yakın personel alım ilanı ile müracaatları kabul ediyor. Peki nasıl başvuru yapılır? Aşağıda verilmiş olan linki takip edecek olan adaylar uygun pozisyonlar için nitelikleri inceleyebilir ve yine aynı kanal üzerinden kendilerine uygun tüm pozisyonlar için başvuru yapabilir.

https://goo.gl/8VGvhF
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 12:41

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE