Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına SYDV'ye Personel Alımı Yapılacak!

İŞKUR üzerinden sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına temizlik görevlisi kadrosunda personel alımı yapılacak. İşçi kadrosundaki geçici süreli alım ilanına başvurular bugün sona erecek.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına SYDV'ye Personel Alımı Yapılacak!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına Eylül ayı personel alımı başvuruları devam ediyor. Mudurnu SYDV, Beylikova SYDV ve Amasra ilinde hasta yaşlı bakım personeli, yardım ve inceleme görevlisi kadrolarında 60 kpss ile personel alımı başvuruları geçtiğimiz gün tamamlandı. Devam eden alımlardan bir tanesi de Sivas ilinden geldi.

Kangal Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına temizlik görevlisi kadrosunda 4 kişi alınacak. Geçici işçi kadrosundaki alımlarda 14 Eylül ile 16 Eylül 2020 tarihleri arasında başvurular gerçekleştirilecek. 6 ay çalışma süresi sabah 08:00 ile 17:00 saatleri arasında görevlendirilecek. Müracaat şartları şu şekildedir.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Eğitim şartlarında en az lise ve dengi okullardan mezun olmak, yaş şartında en az 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekmektedir. İkamet şartlarında ise Kangal ilçe sınırlarında ikamet etmesi gerekmektedir. İŞKUR'a kayıtlı işsiz olmak gerekmektedir.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER;

İkamet belgesi e-devlet üzerinden alınan. Kimlik fotokopisi, Ziraat Bankası IBAN numarası, aile durum belgesi evrakları istenilecektir. Başvuru şartları ve tüm detayları https://media.iskur.gov.tr/40752/sivas-kangal-sydv-16-09-2020.pdf adresi üzerinden erişebilecektir.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 17:38

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Isimsiz
Isimsiz - 5 gün Önce

Et ve süt kurumumunun kamu kasap alımını yapmasını istiyoruz sayın bakanım