Son Dakika: BİM 300 Personel Alımı Yapacak! Başvurular Başladı

BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanında, 300 personele yönelik iş ilanı bulunurken; ilanlara başvurular alınmaya başlamıştır. Şartlar ve başvuru şekillerine haberimizden göz atabilirsiniz...

Son Dakika: BİM 300 Personel Alımı Yapacak! Başvurular Başladı

Önde gelen perakende zincirlerinden olan BİM, bünyesine yeni personeller katmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde de duyurduğumuz personel alımıyla gündeme gelen BİM, şuan itibariyle 300 personeli bünyesine katmaya hazırlanıyor. Tüm eğitim düzeylerinden personel alımının yapılacağı BİM personel alım süreci için, adayların bilmesi gereken detaylara haberimizde yer vereceğiz. Sağlık problemi bulunmayan, mesai saatlerine uyum sağlayacak, takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, askerlik hizmetini yapmış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, herhangi bir suçtan ötürü hüküm giymemiş olmak, sağlık raporunu belgeleyebilecek olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, güleryüzlü hizmet anlayışını benimsemek, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek, mesleki sorumluluklarının farkında olan, vardiyalı sistemde çalışabilecek kişilerin ilanlara başvuruları alınacaktır.

Kadrolar: Kasiyer, Beden İşçisi (Engelli) Reyon Görevlisi, Market Elemanı

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilir, başvurularını yapabilirler. Başvuru şartlarını taşımayan ya da taşımadığı sonradan tespit edilen adayların, kazanılmış tüm hakları geçersiz sayılacaktır. Yürütülecek personel alımı süreci için adayların tüm şartları taşımasının yanı sıra İŞKUR üye profillerinin de bulunması gerekmektedir. İŞKUR üyeliği bulunmayan adaylar, İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine başvurarak veya online şekilde üyeliklerini açabilirler. Tüm personel alımlarından ve çok daha fazlasından ilk siz haberdar olmak için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız. İlanlara İŞKUR açık iş ilanları bölümüne " BİM " yazarak ulaşabilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mashar
Mashar - 2 yıl Önce

Birde calışmak istiyorum van merkez

Fatma Baş
Fatma Baş - 2 yıl Önce

Ben Alanya konaklı da yaşıyorum daimî seviyeli özverili ve düzgün bir şekilde çalışmak istiyorum irtibata nasıl geçebilirim

Mehmet zeki
Mehmet zeki - 2 yıl Önce

Ben CİZRE ŞIRNAK ikamet etmekteyim sürücü belgem var ben hürlü iş yapabilirim