ŞOK Marketler Personel Alımı Yapıyor! (Kasiyer, Reyon Görevlisi, Market Elemanı)

ŞOK Marketler bünyesinde görev almak üzere; kasiyer, reyon görevlisi, market elemanı, satış danışmanı, kasiyer, satış elemanı pozisyonlarına yönelik olarak personel alımları yapılacaktır...

ŞOK Marketler Personel Alımı Yapıyor! (Kasiyer, Reyon Görevlisi, Market Elemanı)

Çok sayıda şubesi bulunan ŞOK Marketler, İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayımladı. Yayımlanan bu ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylara yönelik bilgilendirmeler haberimizde yer alacaktır. İŞKUR aracılığıyla başvuruları alınan bu ilana başvuru yapacak adayların; askerlik hizmetini tamamlamış olmaları, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, iletişim becerisi gelişmiş olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, vardiyalı çalışma sisteminde görev almayı kabul ediyor ve sorumluluklarını yerine getirebilecek olması, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olması ya da öğrenmeye açık olması, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı hüküm giymemiş olması, askerlik hizmetini yapmamış olanlar için en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olunması, T.C vatandaşı olması, daha önce şirket bünyesinde herhangi bir pozisyondan disiplinsizlik nedeniyle çıkarılmamış olunması şeklinde özetlenebilecek şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

Hangi kadrolara alımlar yapılıyor? Başvurular nasıl yapılıyor?

Yayımlanan şok marketler personel alımı için Kasiyer, Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Market Elemanı, Satış Danışmanı / Uzmanı pozisyonlarına yönelik ilanlar yayımlanmıştır. Bu ilanlara başvuru yapmayı düşünen adaylar, İŞKUR web adresini ziyaret ettikten sonra, üye profilleriyle giriş yapmalıdır. Başarıyla üyeliklerine giriş yapan adaylar, açık iş ilanları bölümüne ulaşarak arama bölümüne " ŞOK Marketler " yazıp aratmalıdırlar. Bu arama işleminin ardından firmanın tüm ilanları ekrana çıkacaktır. Bu bağlantılarda yer alan pozisyonlar üzerinden, uygun olduğunuzu düşündüğünüz ilana başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
serap
serap - 2 yıl Önce

a 101 gorüşmeye çağrıldım olumlu yada olumsuz dönüş yapıcaz dediler ama hala donen yok