Şok Market 4 Bin Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor!

Şok Market Türkiye geneli mağazalarda istihdam etmek üzere toplam 4 bin kişilik personel alımı yapacak ve başvurular sürüyor.

Şok Market 4 Bin Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor!
Ülkemizde faaliyetlerini uzun süredir devam ettiren ve mağazacılık firmaları arasında en hızlı büyüme göstermekte olan marketlerde yer alan Şok Market cephesinden gelen açıklama ile 2017 yılı sonuna kadar toplam 4 bin kişilik personel alımı yapılacağı duyurulmuştu.

Şok Market personel alımı başvuruları kabul edilmekte olup yıl sonuna kadar toplam 4 bin kişilik personel alımı gerçekleştirecek. Şok Market bünyesinde istihdam etmek isteyen adaylar Şok Market'in resmi internet sitesinde ki başvurular bölümü aracılığı ile müracaatlarını gerçekleştirebilmektedir.

DETAYLAR

Alım Yapan Firma: Şok Marketi
Alınacak Personel: 4 Bin (Yıl Sonuna Kadar Toplam)

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILIYOR


Şok Market yıl sonuna kadar toplam 4 bin kişilik personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak. Şok Market resmi internet sitesi üzerinden pozisyonlara göre başvuru değil genel olarak başvuruları kabul ediyor ancak kasiyer, depo sorumlusu, mağaza personeli vb. gibi pozisyonlara personel alımları yapılmaktadır.

BAŞVURULAR

Şok Market 2017 yılı sonuna kadar 4 bin kişilik personel alımı yapacak ve halen başvurular sürmeye devam ediyor. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir. Buna göre aşağıda ki linki takip edecek olan adaylar gerekli formu kendi bilgilerine göre doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak ŞOK market personel alımı ilanına müracaat edebilir.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ
ŞOK Market 4 Bin Personel Alımı İçin Tıklayınız
//ik.sokmarket.com.tr/Form.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE