Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Personel Alım İlanı Yayımlandı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün hazırladığı ve Devlet Personel Başkanlığının duyurduğu ilana göre kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yüksek maaşlı çalışacak personel alınacak.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Personel Alım İlanı Yayımlandı
Ülkemiz de faaliyetlerine devam etmekte olan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Bugün Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlanan ilana göre Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yüksek maaşlı çalışacak personel alımı yapacak.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü personel alımlarında genel olarak adaylar yüksek maaş almaktadır. Bu alım ilanında da alınacak adayların yüksek maaş ile istihdam edeceği belirtilmiş.

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü personel alım ilanı yayımlandı. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Uçak Kontrol ve Bakım Mekanisti - 7 Personel
Maaş: 7 Bin 300 ile 8 Bin 700 civarı
Pilot - 4 Personel
Maaş: 12 Bin 300 - 13 Bin 400 civarı

Yukarıda hangi pozisyon için kaç personel alımı yapılacağı belirtilmiş olup adaylara verilecek olan maaş miktarı yazılmıştır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün alım yaptığı 11 personel alım ilanına nasıl müracaat edilir? Müracaatlar için adayların en geç 24 Mart 2017 tarihine kadar aşağıda verilen link aracılığı ile etmesi gerekmektedir. Yine başvuru yapacak olan adayların aşağıda verilen resmi bildiriyi de incelemesi gerekmektedir.

//web.shgm.gov.tr/tr/preview/5151-4b-hizmet-sozlesmeli-personel-is-basvuru-formu

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE