Şırnak ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 20 Personel Alıyor

Şırnak ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilan da kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 20 kamu personeli alımı yapacak.

Şırnak ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 20 Personel Alıyor
Yurt geneli ASDEP memur personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Personel alımı yapan iller arasına Şırnak İl Müdürlüğü de eklendi. Şırnak ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilan da kendi bünyelerinde istidam etmek üzere toplam 20 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

İlan Şırnak ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlandı ve alım ilanına 15 Mart 2017'de başladı ve adaylar müracaatlarını 28 Mart 2017 tarihler arasında yapılacak.

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR

Şırnak ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 20 kamu personeli alımı yapacak. Peki alım ilanına kimler müracaat edebilir.

1) Türk vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Yukarıda belirtilmiş olan nitelikler Şırnak ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından aranmakta olup adayların 28 Mart 2017 tarihine kadar müracaatlarını yapması gerekmektedir.

//sirnak.aile.gov.tr/duyurular/asdep-personel-alimi-basvuru-ilani

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE