Sınavsız Lise Mezunu Olmak Şartıyla Kamu Personeli Alınacak

Farklı kurumlar bünyelerindeki çalışan personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapmaktadırlar. başvuru şartları ve detaylı bilgi şöyledir.

Sınavsız Lise Mezunu Olmak Şartıyla Kamu Personeli Alınacak

4 kamu kurumu KPSS puanı olmadan sadece lise mezunu olma şartı ile personel alımı yapacak. 4 farklı kurum toplam 118 personel alımı yapacak. Erzincan İl Özel İdaresi, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Bursa Park Bahçe ve Sosyal Hizmetler, Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi alım gerçekleştirecek.

HANGİ KURUM KAÇ PERSONEL ALACAK?

Kurumlar alım yapacaklarını açıkladıktan sonra adaylar hangi kurumun kaç personel alacağını merak etmeye başladı. Bursa Park Bahçe ve Sosyal Hizmetler toplam 16 personel alımı yapacak. Kurum tarafından yapılan açıklama da farklı pozisyonlar için alım gerçekleştirileceği açıklandı.

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi 20 personel alımı yapacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi 42 güvenlik görevlisi alımı yapacak. Erzincan İl Özel İdaresi ise 40 alım yapacak. 4 kurum toplamda sınavsız 118 personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Adayların söz konusu olan ilanlara başvuru yapabilmeleri için, 18 yaşını doldurmak , Türk vatandaşı olmak, Askerlik hizmetini yapmış olmak (tecil ya da muaf bulunmamak), Devletin güvenliğine karşı suçlamalara karışmamak, Güvenlik soruşturması sonucunda olumlu bulunmak, Görevi yapmaya engel olacak akıl ya da diğer sağlık sorunları bulunmamak , Belirlenen eğitim seviyesinde olmak şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilirler.

Alımın 4 farklı kurumda olacağını bir kez daha söylemekte yarar var. Her kurumun yönetim sistemi farklı olduğu için kendilerine göre şartlar da belirleyebilirler. Diğer ilanlara ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

DİĞER İŞ İLANLARI

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 17:08

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Ben şehit kardeşi olarak işe girmek istiyorum Konya'da ikamet ediyorum yardımcı olun

emre
emre - 2 yıl Önce

basvuru nerede yapılacak

Mutlu
Mutlu - 2 yıl Önce

Lise mezunu alıyormusunuz