Sigara Firması British American Tobacco ve Philip Morris Sabancı Çok Sayıda Personel Alımı

Philip Morris Sabancı ortaklığına ve British American Tobacco firmalarının Türkiye fabrikaları ile şubelerine çok sayıda personel alım ilanları açılandı. Tecrübe şartsız lise mezunu adaylar için ilanlar haberimizde..

Sigara Firması British American Tobacco ve Philip Morris Sabancı Çok Sayıda Personel Alımı

Türkiye üzerinde işletmesi bulunan sigara firmalarından iki tanesine çok sayıda personel alımları yapılacak.

British American Tobacco'nun açıkladığı ilanlara göre Samsun'da bulunan fabrikada çalıştırılmak üzere staj dönemlerinde görevlendirilecek iş tecrübesi olmayan personel alımları yapılacak. Adayların Üniversitede 3 yılını bitirmiş olması, güz dönemlinde en az 3 gün çalışabilmesi, iyi derecede İngilizce yazılı ve sözlü ifade gücünün olması, iyi derecede office programlarına hakim olması, yüksek motivasyon sahibi, iletişim becerilerine sahip, öğrenmek tutkusu bulunan personeller alınacak. Adayların üretim planlamasında, bireysel projelere liderlik edebilecek, materyal tabanlı projelere desteklemek gibi görevleri olacak.

SİGARA FİRMALARINA PERSONEL ALIMI;

Sabancı ile ortaklığı bulunan Philip Morris Sabancı firmasına ise 5 farklı kadroda personel alımı olacak. Bilgi Teknolojisi Proje Lideri, İnsan Kaynakları) Operasyonları Yöneticisi, Bilgi Teknolojisi Analisti, Bilgi Teknolojisi Proje Lideri kadrolarında alımlar yapılacak.

İnsan kaynakları yönetici kadrosundaki alımlarda adayların üniversite mezunu olması insan kaynakları alanında 2-3 yıl iş tecrübesine sahip olması, inginlice bilgisin olması, güçlü iletişim becerisine sahip olması istenilmektedir.

Bilgi Teknolojisi Analisti alanındaki alımlarda ise Bilgi Teknolojilerinde 3-7 yıllık deneyim, İngilizce konuşma, yazma ve iletişim becerileri, yerel ve küresel bazda üresel açıdan BT Hizmet sunum modelini, BT süreçlerini ve BT çözüm portföyünü anlama şartları aranacaktır.Bilgi Teknolojisi Proje Lideri alımlarında Dijital Çözümler tasarlamak, oluşturmak, BT süreçlerinin dönüştürülmesine yardımcı olmak, Bilgi Teknolojileri alanında 7-15 yıllık deneyim sahibi olmak, MSSQL, PostgreSQL, Bulut çözümleri alanlarında bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar internet ortamından online olarak başvurularını tamamlayabilirler. Bunun için  https://www.pmkariyer.com/kariyer ve https://hr-link.net/Home/detail?id=2454193&cuid=1481&skinNo=0&LangId= adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE