Şenpiliç Personel Eleman Alımı

Şenpiliç personel alımı gerçekleştiriyor. Şenpiliç bünyesindeki çalışan personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde ve pozisyonlarda personel alacak. Sizde Şenpiliç iş başvurusunda bulunmak için ilanın devamındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Şenpiliç Personel Eleman Alımı
Şenpiliç kurulduğu 1978 yılından günümüze kadar beyaz et alanında lider kuruluşlardan bir tanesidir. Türkiye üzerindeki sanayi kuruluşları arasında ilk 100 içerisinde yer alan Şenpiliç 40 yıla yakın tecrübesi ile Türkiye beyaz et pazarı üzerinde önemli bir role sahiptir. İzlediği politika ve müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Statüsünü hiç bozmadan geleceğe emin adımlarla ilerleyen Şenpiliç bu sene de kadrosuna yeni tecrübeli elemanlar ekleyerek lider kuruluş olma yolunda ilerleyemeyi hedeflemektedir.

Şenpiliç eleman alımı yapacağı kişilerde herhangi bir şekilde tecrübe aramamakta ve ister tecrübeli olsun ister tecrübesiz olsun eleman alacağını duyurmuştur. Başvuru yapacak kişileri 35 yaş sınırı altında olması önemli olacaktır. insanlarla içli dışlı olunacağı için kişilerin insan ilişkilerinin iyi olması, yeri geldiğinde pazarlama ve satış için seyahat engelinin olmaması, seyahat için sürücü belgesine sahip olması ve iyi düzeyde araba kullanabilmesi gerekmektedir. Erkek adayların askerlikle ilgilenin kalmaması iş devamlılığı için önemli olacaktır. Başvuru yapacak kişilerin en az 4 senelik örgün eğitimlerinden mezun olması gerekmektedir. Kişilerin satış yapma konusunda yetiştilebilecek ya da tecrübeli kişiler olması. İşini benimseyen ve her daim geleceğe ve sonuca odaklı olabilmesi ve çalışabilmesi gerekmektedir.

Şenpiliç eleman alımı yapacağı pozisyonları da ayrıca duyurmuştur. Bu bahsedilen pozisyonlardan bazıları, muhasebe yetkilisi, üretim yöneticisi, maliyet ve muhasebe yöneticisi, satış yetkilisi, makine mühendisi ve endüstri mühendisidir. Şenpiliç genel olarak eleman alımını İstanbul ve çevresinden yapacak olsa da diğer büyük şehirlerden de alımlar yapacaktır.

Siz de Şenpiliç ailesi çalışanlarından biri olmak istiyorsanız. sitemiz aracılığı ile daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve uygun şekilde başvurunuzu vakit kaybetmeden yapabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
toprak cinar
toprak cinar - 3 yıl Önce

O TEMPOYA O SOĞUKTA KAN TER İÇİNDE AKŞAM SABAH 1 SANİYE NEFES ALMADAN AYRICA EGOŞUNU TATMİN İÇİN SEF OLMUŞ İNSANLARIN EMRİNDE ÇALIŞACAK ENAYİ YADA KÖLE VARSA 1800 LİRAYA LÜTFEN BANA DA GÖNDERİN, ORDA EN AZ İŞÇİYE 4 MİLYAR MAAŞ VERMENİZ GEREKİYOR, 1 MİLYAR KAR YAPTIM DEMESİNİ BİLİYORSUNUZ, PEKİ YA İŞÇİLERİN HÂLİ NEDİR. TUVALETE SU İÇMEYE GİDEN İNSANLARIN MESAİ SİNİ KESİYORSUNUZ,BU İNSAFSIZLIK DEĞİLDE DEDİR, O YÜZDEN İŞÇİ BULAMIYORSUNUZ, İŞKUR DA İŞÇİ VERMEYİ KESERSE O FABRİKA KAPANACAK, HELE Kİ BMC KAPANINCA GÖRECEĞİM

yılmaz ivgen
yılmaz ivgen - 3 yıl Önce

slm ANKARADAYIM ehliyet src piskoteknik belgelerim var yaş 30 dagıtımda çalışmak üzere iş arıyorum 05455587384 numaram

caner sahin
caner sahin - 3 yıl Önce

Ferizliden katılıyorum

Songül kırık
Songül kırık - 3 yıl Önce

Merhaba 25 yaşındayım daha önce markette şarküteri ve kasap bölümünde çalıştım paketleme bölümünde elemana ihtiyaciniz varsa lütfen arayın 05537522406

Ömer yüksel
Ömer yüksel - 3 yıl Önce

Slm.daha.önce.şenpiliç.fabrikasinda.çeşitli.bölümlerde.çaliştim.yaklaşik.5.yil..kendim.istifa.etmiştim.işyeri.açtiğim.için..şuan..tekrar..canli.aski..hariç..her.bölümde.çalişa.bilirim...saygilarimla..ömer yüksel...0551 133 46 29....0542.549.26.69...tlf..numaram...

Ömer yüksel
Ömer yüksel - 3 yıl Önce

Slm..daha.önce.5.yila yakin..çeşitli..bölümlerde.görev..yaptim..şenpiliç.fabrikasinda...hem..alifuat..hem.ferizlide..şuan..yine..çalişmak.isterim....0551 133 4629....0542..549..2669..

toprak cinar
toprak cinar - 3 yıl Önce

10 saat ekşi 10 derece de 1800 lira az, kimse çalışmıyor zaten 1 ayda biliyor

Özgür altuntas
Özgür altuntas - 3 yıl Önce

Kocaali den ulaşıyoruz size eleman alımı olursa ararsanız sevinirim ise ihtiyacım var 05424726859