Selçuk Üniversitesi Sözleşmeli ( 4/B ) Personel Alım İlanı Yayımladı!

Selçuk Üniversitesi ön lisans mezunu adaylar arasından sözleşmeli olarak tekniker alımı yapacağını belirtti. Peki şartlar nedir?

Selçuk Üniversitesi Sözleşmeli ( 4/B ) Personel Alım İlanı Yayımladı!

Selçuk Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli olarak 1 kişilik boş kadro ile tekniker alımı yapacağını bildirdi. Adaylardan bu yönde KPSS şartı talep edilecek ancak KPSS baraj puanı belirtilmemiştir.

KADRO DETAYLARI:

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2. Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileliiflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

Önlisans mezunları için KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

BAŞVURULAR:

Adayların bu ilanın gazetede yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvurmaları gerekmektedir. (13/12/2019- 27/12/2019 tarihleri arasında resmi çalışma günlerinde ve mesai saatleri içerisinde (08:00- 17:00)) istenen belgeler ile birlikte Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Web Sitemizden (//hastane.selcuk.edu.tr web) temin edilecek başvuru formunu doldurarak şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

İLANIN TAM METNİ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer bakır
Ömer bakır - 10 ay Önce

Kimse boşuna ümitlenmesin. O kadraya barış özkan alınacak. Kişiye özeş açılmış kadro m