Sekreter Alım İlanları 2016

Yılın ilk ataması olan 2016/1 Merkezi atama kapsamında pek çok devlet kurumu sekreter alımı yapacak. Peki hangi devlet kurumları sekreter alımı gerçekleştirecek.

Sekreter Alım İlanları 2016
Firmaların hızla çoğalması ve görüşmelerin daha da artışta gitmesi sonucu özel ve devlet kurumlarının sekreter ihtiyacı iyice artmış durumdadır. Bundan önceki yılları incelediğimizde sekreter alanında pek alım bulunmamaktadır ancak şuanda pek çok devlet kurumu merkezi atama ile kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bay / bayan personel alımı yaptığı gibi özel sektörde de pek çok firma personel alımı gerçekleştirmektedir.

Peki 2016 yılının ilk ataması olacak olan 2016/1 Kamu Personeli Seçme Sınavı Merkezi Atama sonucunda hangi devlet kurumları sekreter pozisyonunda istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştirecek

Hangi Kurumlar Devlet Sekreter Alımı Yapacak

2016/1 Merkezi Atama kapsamında sekreter alımı yapacak kurumlar

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü, Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Bozok Üniversitesi, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Bayburt Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi , Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK), Hakkari Üniversitesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi.

Yukarıda adı geçen üniversitelerin tamamı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda sekreter alımı gerçekleştirecek.
Adayların bu kadrolara başvurması için 3179 nitelik koduna sahip olması gerekmekte olup başvuruları 22 Haziran 2016 tarihi ile ÖSYM üzerinden yapması ve 15 liralık onay ücretini de ödemesi gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE