SDÜ İlköğretim Mezunu Kadın Erkek 40 Personel Alımı Yapacak! Şartlar Nedir?

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için Beden İşçisi pozisyonunda 40 kişi alacak. İşte detaylar.

SDÜ İlköğretim Mezunu Kadın Erkek 40 Personel Alımı Yapacak! Şartlar Nedir?

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre en az ilköğretim mezunu olan adaylar arasından 40 kişilik boş kadro ile alım yapılacak. Türkiye İş Kurumu aracılığı ilan edildiği için başvurularda İŞKUR üzerinden alınacak ve başvuru süreci bugün itibari ile başladı.

ALIMLAR GEÇİC SÜRELİ OLACAK!

Süleyman Demirel Üniversitesi 40 kişilik kadro ile geçici işçi personel alımı yapacağını bildirdi. Bu yönde adayların çalışma süresi 90 gün yani 3 ay olarak belirtildi. Başvuru kabul edilen adaylar ise 01 Nisan 2020 tarihinde işe başlayacaklar. İlgili ilan için kura çekimi ise 06 Mart 2020 tarihi Cuma günü saat 09:00'da noter huruzunda SDÜ Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü Konferans Salonu'nda yapılacak. Kurada adı geçen adaylara ilişkin duyuru 10 Mart 2020 tarihinde SDÜ resmi internet sitesinde duyurulacak.

Kurada olumlu sonuç alan adyalar Sözlü mülakat 17-18.03.2020 (Salı - Çarşamba günleri)  tarihlerinde saat 09:00 da SDÜ Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü Konferans Salonu'nda  yapılacaktır. Çalışmaya hak kazanan adayların isimleri 20.03.2020 tarihinde üniversitenin web sayfasında ( www.sdu.edu.tr ) yayımlanacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az ilköğretim mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Askerlik ile ilişkisi olmamak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

SDÜ 40 personel alımı başvuru süreci 24 Şubat 2020 tarihinde başlamış olup adaylara en geç 5 günlük süre verilmiştir. Bu kapsamda başvurular en geç 28 Şubat 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır. Adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet adresi üzerinden İş İlan No (00005419814) ile yapacaklardır.

YORUM EKLE