Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 12 Memur Alımı Duyuruldu

Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yaptığı duyuru ile 12 kişilik memur personel alımı duyurusu yaptı. Alım ne zaman yapılacak.

Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 12 Memur Alımı Duyuruldu
Yurt genelinde ASDEP memur personel alımları yapılmaya devam ederken Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından da personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan alım ilanına göre Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 12 kişilik memur personel alımı gerçekleştirilecek.

Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 12 kişilik personel alım ilanı yayımlandı peki alım ilanına kimler başvuru yapabilir ve detaylar nedir?

KİMLER BAŞVURU YAPILABİLİR

Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün 12 kişilik alım ilanına müracaat etmek isteyen adayların sahip olması gerektiği nitelikler nedir ve detaylar nedir?

1) Türk vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Yukarıda belirtilmiş olan maddeler Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından aranmakta olup adayların bu niteliklere sahip olması gerekmektedir. Gerekli müracaat ve detaylar için aşağıda ki linki takip ediniz.

https://goo.gl/BUEA5e

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE