Sahil Güvenlik Komutanlığı Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Faaliyetlerine devam eden Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Şoför, Motorcu ve Elektrikçi gibi pozisyonlar için personel alımı yapacak.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak
Ülkemizde faaliyetlerine devam eden Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yeni personel alım ilanları vermeye devam ediyor. Bundan önceki verilen ilanlar dahilinde boş bulunan pozisyonların doldurulması içim yeni ilanlar veren Sahil Güvenlik Komutanlığı şoför, motorcu, elektrikçi, ikmal ve kurbağa adam pozisyonlarında çalışmak üzere personel alacak.

Aranan Nitelikler

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımı yapacağını duyurdu ve alım yapılacak olan personellerde aranan nitelkleri detaylı olarak açıkladı. Her ne kadar her pozisyon için detaylı olarak nitelikler belirtilmiş olsa da genelleme yapmak gerekirse

Pozisyona göre gerekli yeteneklere sahip
Pozisyona göre gerekli sertifika veya belgelere sahip
26 yaşından gün almamış olmak
En az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmak
Daha önce Türk Silahlı Kuvvetlerinde her hangi bir rütbede istihdam etmemiş olmak (vatani görev hariç)
Güvenlik soruşturmasından temiz çıkmak

Yukarıda ve belirtilen niteliklere sahip olan adaylar;

Şoför,
Elektrikçi
Motorcu,
Elektrikçi,
İkmal,
Kurbağa Adam

Yukarıda sıralanmış olan pozisyonların tamamına başvuru yapabilir. Başvurular 1 Ağustos tarihinde başlayacak olup adaylara duyuru niteliğinde Sahil Güvenlik Komutanlığından detaylı bildiri yayınlandı. Başvuru yapmak ve ilan hakkında detayları öğrenmek isteyen adaylar aşağıda ki linki takip edebilir.

www.sgk.tsk.tr

YORUM EKLE
YORUMLAR
BİLGİN KOŞAR
BİLGİN KOŞAR - 5 yıl Önce

SLMLAR SAHİL GÜVENLİK GEMİLERİNDE PROJE OLARAK 81,82,83,84 NOLU GEMİLERİN GEMİ YAPIMI İNŞAASINDA ÇALIŞTIM BORU MONTAJI USTASIYIM SAHİL GÜVENLİK GEMİLERİNDE GÖREV ALMAK ÇOK İSTERİM TEŞEKKÜR EDERİM

eray ustabaş
eray ustabaş - 4 yıl Önce

samsun elektrık elktronık mezunuyum 6 yılık tecrubem var