Sahil Güvenlik Komutanlığı 790 Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımı gerçekleştiriyor. Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinin personel ihtiyacı için farklı pozisyonlarda toplamda 790 kişilik kadro ile personel alacak.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 790 Personel Alımı Başvuruları Başladı!
Sahil Güvenlik Komutanlığı 13 Ekim 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personle ihtiyacını karşılamak için farklı niteliklerde ve pozisyonlarda personel alacak. Alım duyurusu geçtiğimiz günlerde yapılmış, yapılan duyuruya göre başvurular başladı. Son başvurular 31 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar yapılan başvurular geçerli sayılıacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını sadece www.sgk.tsk.tr internet adresinden yapılacaktır.  13 Ekim 2016 tarihinde yapılmış olan duyuruya göre alım şartları, başvuru bilgileri, ve diğer bilgileri hatırlayacak olursak şöyle ;

KADROLAR: Olmak üzere toplamda 790 kişi alınacaktır. Sözleşmeli Astsubay ilanına erkek ve bayan adaylar başvuruda bulunabilir. Ayrıca, Sözleşmeli Subay alım kadroları, Güverte Sahil Güvernlik, Makine Sahil Güvrenlik, Bilgisayar Mühendisi, Ekeltronik Mühendisi, Endüstri Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Makine Mühendisi branşlarındadır.

Sözleşmeli Astsubay braşları, Güverte, Makine, İdari ( erkek ve bayan ) Uçak Bakımı, Bilgi Teknojileri branşlarındadır. 

Uzman Erbaş branşları ise, Topçu, Elektrikçi, İkmal, Şoför, Serdümen, Motorcu, Kurbağa Adam ve muhafız branşlarında dağılmaktadır. 

ARANAN GENEL ŞARTLAR:
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan adaylar, 
  • Yapılacak güvenlik soruşturmasında olumlu sonuç verecek olan adaylar,
  • Sağlık Durumu açısından görevine engel olacak durumu olmayan adaylar,
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik, ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,

Adayların yukarıdaki belirtilen şartlar dışında her branşta da ayrı istenilen şartlar mevcuttur. bu şartlara her ilanın tam metninide uylaşabilirsiniz.

BAŞVURULAR.;

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 17 Ekim 2016 tarihi ile 31 Ekim 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular,  sadece www.sgk.tsk.tr internet adresinden yapılacaktır.

Sözleşmeli Subay,
Sözleşmeli Astsubay,
Uzman Erbaş,


Yukarıda alım yapılacak kadroların tam metinleri bverilmiştir. Bunlara tıklayarak her ilan hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2016, 11:10
YORUM EKLE