Sağlık Kuruluşları ve Özel Hastanelere İŞKUR Üzerinden Personel Alımı!

Türkiye genelinde özel sağlık kuruluşları, sağlık birimlerine İŞKUR üzerinden alımlar yapılacak. Bilindiği gibi şehir hastaneleri ile özel hastanelerin sağlıkçı personeli ve diğer birimlerdeki istihdamlar her geçen gün daha da artıyor. Gelişmeler haberimizde..

Sağlık Kuruluşları ve Özel Hastanelere İŞKUR Üzerinden Personel Alımı!

Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu kurumlarına ve özel firmalara yapılacak personel alımları devam ediyor. Milli istihdama önemli katkılar sağlayan İŞKUR 81 il ve 900 ilçedeki işverenler ile iş arayan vatandaşları buluşturmaya devam ediyor. Buna göre bir çok kadrodaki alımlardan sağlık birimlerine hastanelere yapılacak personel alım detaylarını aktarıyoruz. 

İŞKUR üzerinden 8 kamu kurumuna yapılacak memur alımları 18 Şubat tarihinde sona erecek. Bu ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR e-şube üzerinden başvuru yapabilecek. Detaylara erişmek için tıklayın

ŞEHİR HASTANELERİNE 7 BİN SAĞLIKÇI ALINACAK;

Diğer yandan, sağlık kadrolarında alım bekleyen adaylar için  şehir Hastanelerine 12 Bin personel alınacağı müjdesi geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından açıklandı. Bu alımalrda 7 bin kişi için sağlıkçı atamalarına ayrılacak. Kalan 5 Bin kişi için ise güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, bilgi işlem görevlisi, idari işler birimlerinde ve teknik işler ilgili birimlerde görevlendirilmesi bekleniyor. 

BAŞVURU DETAYLARI;

İŞKUR üzerinden sağlık birimlerine ve özel sağlık kuruluşlarına yapılacak alımlar için başvurular devam ediyor. Bu alımlarda 18 yaşını tamamlamış olmak, 19 yaşından gün almış olmak, gerekli olan sertifika programlarına sahip olmak, eğitim seviyesinde ve başvuru genel, özel şartları taşımak gerekli olacak. 

İlanlara erişmek için İŞKUR e-şube üzerinden giriş yapmak ve iş yeri ünvanına hastane yazarak aratmak yeterli olacaktır. Dİğer gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamalarını indirebilirsiniz.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 10:54

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAMİYİYİM COSĞUN
SAMİYİYİM COSĞUN - 2 yıl Önce

İşsizim ise ihtiyacı. Var