Sağlık Bakanlığına 6 Bin 409 İşçi Alımı Kura ve Sonuçlar İçin Açıklama!

Sağlık Bakanlığına 6 Bin 409 işçi alımı için önemli bir açıklama paylaşıldı. İŞKUR tarafından yapılacak olan kura töreni ne zaman yapılacak belli oldu. Sonuçlar ve noter kurası açıklaması haberimizde..

Sağlık Bakanlığına 6 Bin 409 İşçi Alımı Kura ve Sonuçlar İçin Açıklama!

Sağlık Bakanlığına 6 Bin 409 işçi alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden yapılacak olan kura için Sağlık Bakanlığı yeni bir duyuru açıkladı. 4857 sayılı iş Kanunu hükümlerine göre istihdam edilecek olan sağlık personeli işçi alımında kura ile adaylar belirlenecek. Buna göre 14 Ocak tarihli duyuruda kuranın ne zaman yapılacağı ve adayların kura törenine katılıp katılımcıkları açıklandı.

KURA VE SONUÇ AÇIKLAMA SAATİ BELLİ OLDU;

Sağlık Bakanlığından yapılan duyuruda sürekli işçi alımında başvuru yapan adaylardan başvuru koşullarını sağlayanlar için asıl ve yedek adaylar kura ile belirleneceği duyuruldu. Bakanlığın taşra teşkilatlarında görevlendirilecek olan koruma ve güvenlik görevlisi, destek elemanı, şoför, bilgisayar sistem kurulumu bakım ve onarım ve arıza giderme personeli kadrolarında istihdamlar yapılacak. Kura 15 Ocak tarihinde gerçekleşecek.

SONUÇLAR;

Kura sonuçlar 15 Ocak salı günü saat 20:00'dan sonra duyurulacak. İşin olsa okuyucularına sonuçlar açıklandığında anında haberdar edeceğiz. Bunun için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 20:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cüneyt akın
Cüneyt akın - 2 yıl Önce

Asıl adaylar için sözlü sınav tarihi belli midir acaba?