Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu yaptığı açıklama ile çok sayıda danışmanın alınacağını belirtti. Alım detayları ve başvuru tarihleri nedir?

Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Alımı
Sağlık Bakanlığı ülkemizde en çok memur alımı yapan kurumlardan bir tanesidir. Bilindiği üzere özellikle hemşire alanında her sene binlerce kadro verilmekte ve hala doldurulamayan kadrolar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Sağlık Bakanlığının bünyesinde pek çok sekreter, memur, danışman gibi pozisyonlarda çalışmak üzere personel bulunmaktadır. Yapılan resmi bildiriler ile yeni alımlar devam ediyor. Son yapılan açıklama ile T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu çeşitli unvanlarda çalışmak üzere danışman alacağını duyurdu

Hangi Kanallardan Başvurabilir

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu yaptığı açıklama ile çok sayıda danışman alacağını duyurdu peki adaylar nerelerden başvurabilir. Başvuru yapmak isteyen personeller her hangi bir yere gidip form doldurmasına gerek yoktur. Yayınlanan bildiri de bulunan posta adresine formata uygun şekilde kurye gönderisi sağlayıp başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yayınlanan bildiride bulunan adrese de giderek başvuru yapabilirsiniz.
Başvurular için adaylara iki hafta süre verildi. 15 Haziran'a kadar yapıla ve onaylanan başvurular geçerli sayılacak ancak 15 Haziran'dan sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacak. Ek olarak söz konusu kontenjanlara başvuru yapabilmek için Tıp Fakültesi çıkışlı olmak gerekiyor ve daha önce aday memurluk yaptıysa en az 6 ay önce bırakmış olması gerekmektedir. Memurluğu bırakan ve daha üstünden 6 ay geçirmemiş olan Tıp Fakültesi çıkışlı adaylarda söz konusu kadroya başvuru yapamamakta ve başvuruları geçersiz sayılmaktadır.

Başvuru Adresi

TC Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Stok Takip ve Analiz Daire Başkanlığı, Nasuh Akar mahallesi Ziyabey Caddesi 1407. sokak No: 4 Balgat / ANKARA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
kadriye
kadriye - 4 yıl Önce

cv hazırlayıp mı gönderecegiz bilgi verir misiniz

kadriye
kadriye - 4 yıl Önce

cv mi göndereceğiz bilgi verir misiniz