Sağlık Bakanlığı 3 Bin 890 Sözleşmeli Personel Alımı - Başvurular Bitiyor

Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Kurumları Hastanesi 3 bin 890 sözleşmeli personel alımı başvuruları 9 Mart 2017 tarihinde bitiyor.

Sağlık Bakanlığı 3 Bin 890 Sözleşmeli Personel Alımı - Başvurular Bitiyor
Devlet Personel Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan ile Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Kurumları Hastanesinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 3 bin 890 sözleşmeli personel alımı yapacağı duyurulmuştu. Alım ilanının yayımlanması ile 2 Mart 2017 tarihinde başvurular Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesi aracılığı ile başladı.

Adaylar ÖSYM'nin resmi internet sitesi aracılığı ile başvurularına devam edebiliyor. Son başvuru 9 Mart 2017 tarihi olarak bilinmekte olup bu tarihten itibaren başvurular alınmayacak. Peki Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Kurumları Hastanesi hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyordu.

KADROLARA GÖRE DAĞILIM

Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Kurumları Hastanesi 3 bin 890 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Başvurular 9 Mart 2017 tarihine kadar devam ediyor. Peki kadrolara ve mezuniyete göre dağılım nasıldı.
 
Kadro Lisans Önlisans Ortaöğretim
ÇOCUK GELİŞİMCİSİ 10
EBE 88 14
FİZYOTERAPİST 54
HEMŞİRE 2.075 325
PERFÜZYONİST 15
SAĞLIK TEKNİKERİ (İLK VE ACİL YARDIM) 1207
SAĞLIK TEKNİSYENİ (İLK VE ACİL YARDIM) 62
SOSYAL ÇALIŞMACI 40

Yukarıda Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Kurumları Hastanesinin hangi kadrolar için kaç memur personel alımı belirtilmiş olup yine hangi mezunlar içinde kaç kadro ayrıldığı detaylı olarak belirtilmiştir.

Müracaat etmek isteyen adayların;
https://ais.osym.gov.tr

Yukarıda belirtilmiş olan link aracılığı ile 3 bin 890 kişilik sözleşmeli personel alım ilanına 9 Mart 2017 tarihine kadar müracaat yapabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE