Sağlık Bakanlığı 25 Bin Personel Alımını Ne Zaman Yapacak?

Sağlık Bakanlığı'ndan atama bekleyen ve Personel olarak çalışmak isteyen binlerce aday bulunuyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca nın 2019 yılı için açıklamış olduğu 25 bin yeni sağlık personel alımı yapılacak bekleyişi halen daha sürüyor.

Sağlık Bakanlığı 25 Bin Personel Alımını Ne Zaman Yapacak?

Sağlık Bakanlığı'ndan atama bekleyen binlerce insan 2019 yılında ne zaman atama yapılacağını ve bununla ilgili yeni gelişmeleri merak ediyor. Lise-önlisans ve lisans mezunu sağlık personelleri adaylarının talepleri ne zaman duyulacak. Sağlık Bakanlığı'ndaki yeni gelişmeler ve personel alımları ile ilgili tüm bilgileri haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı'ndan atama bekleyen ve Personel olarak çalışmak isteyen binlerce aday bulunuyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca nın 2019 yılı için açıklamış olduğu 25 bin yeni sağlık personel alımı yapılacak bekleyişi halen daha sürüyor. 2018 yılı alımlarının halen daha devam ettiğini güvenlik soruşturması kapsamında işe alınacak adayların titizlikle izlendiğini ve incelendiğini söylemekte yarar var. Ocak ayının son bölümünde Sağlık Bakanlığı'nın 2019 yılı 25000 personel alımı ile ilgili yeni bir duyuru yapmasını planlıyorlar.

25 Bin Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak

2018 yılında 18 bin sağlık personeli alımı gerçekleştirildi. 2019 yılı için söz verilen 25000 sağlık personeli alımı ile ilgili Ocak ayının son günlerine doğru bir açıklama yapılması ve alımlar ile ilgili başvuru detaylarının da belli olması bekleniyor.

 Şu an için alımlar ile ilgili Sağlık Bakanlığı'ndan yeni bir haber ya da gelişme yok Sağlık Bakanlığı'nın 25000 personel alımı ile ilgili yeni duyurularını sitemizden takip edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER