Sağlık Bakanı Recep Akdağ Müjdeledi! 12 Bin 500 Sağlık Personel Ataması İlanı Hazırlanıyor

Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptığı açıklamasında onayın verilmesi ile 12 bin 500 kişilik sağlık personel atamasını gerçekleştireceklerini duyurdu.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ Müjdeledi! 12 Bin 500 Sağlık Personel Ataması İlanı Hazırlanıyor
Sağlık Bakanlığı açık pozisyonları için yıl içerisinde çok sayıda personel ataması gerçekleştirmeye devam ediyor. Bilindiği üzere birkaç aydır basının gündeminde Sağlık Bakanlığının 12 bin 500 kişilik sağlık personeli ataması konusu bulunmaktadır.
12 bin 500 kişilik sağlık personel ataması ne zaman yapılacak soruları sorulurken Bakan Recep Akdağ bu konu hakkında önemli bir açıklama yaptı.

ONAY BEKLİYORUZ

Sağlık Bakanı Recep Akdağ tarafından yapılan açıklama ile 12 bin 500 kişilik sağlık personel ataması için Maliye Bakanlığından vize onayı beklediklerini ve onayın verilmesi ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin müracaat ve yerleştirme işlemlerini yürüteceğini belirterek 12 bin 500 kişilik personel atamasını yapacaklarını duyurdu.

İLAN HAZIRLANIYOR

Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 kişilik personel ataması için ilan hazırlanmıyor. Maliye Bakanlığından vize için onay beklenmekte olup Maliye Bakanlığının onayı vermesi ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezine gerekli kadroların ve atamaların yapılacağı bölgelerin gönderilmesi, başvuru ile yerleştirme işlemlerinin yapılması beklenmektedir.

Şu anda Sağlık Bakanlığının 12 bin 500 kişilik sağlık personel ataması ilan hazırlık sürecinde devam etmektedir. Yakın zamanda Maliye Bakanlığının onay vermesi ve onayın alınması ile tercih ile yerleştirme işlemlerinin de gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Gelişmeler ile sizi bilgilendireceğiz.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ne.ö
Ne.ö - 3 yıl Önce

3049 sağlık kurumları işletmeciliği bolumleri yıllardır kadro açılmasını bekliyor. Bizleride düşünün lütfen KPSS den atama şansımız kadro acilmadigi için yok. Özel sektörde kesinlikle iş imkanı bulamiyoruz. Yıllardır iş arıyoruz deneyim bile sormuyorlar cv mizi bile veremiyoruz. Tanıdıkların devreye girmesi gerekiyormuş. Yorulduk artık iş aramaktan mesleğimizi yapamicaksak bu bölümü kaldirin. Tekniker unvanı verdiniz. Kadro sözü verdiniz. Ama yıllardır sağlık bakanı konusu bile açmıyor. Umutlar bitti. Bu defa yine şansımi deneyip yaziyorum. Birileri duyana kadar.