Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı 2016

İstanbul'da bulunana Sabiha Gökçen Havalimanı bir çok kişiye her sene iş imkanı sunmaktadır. 2016 yılında da bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı devam edecek.

Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı 2016
Uçak firmalarının artması, uçak ile ulaşımın kolay olması ve en güvenilir seyahat araçlarından bir tanesi olması gibi pek çok sebepten dolayı bireyler yolculuklarını genelde bu ulaşım aracı ile yapmaktadır. Ülkemiz de en çok uçuş seferlerinin olduğu nokta İstanbul'dur. Hali ile buralarda çalışan personeller sayıları da bir o kadar fazladır. Güvenlik ve temizlikçi konusunda Sabiha Gökçen Havalimanı genelde firmalar ile çalışmayı tercih etse de bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alım ilanları da vermektedir.

Yeni yapılan açıklama ile Sabiha Gökçen Havalimanı bünyelerinde pek çok farklı pozisyonda çalışmak üzere pesonel alımı yapacağını duyurdu

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Sabiha Gökçen Havalimanı bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu peki hangi pozisyonlara alım yapılacak
Mutfak Komisi,
Muhasebe uzmanı,
Misafir Karşılama Görevlisi,
Otopark Memuru,
Garson,
Maliyet Kontrolörü
Yukarıda adı geçen tüm pozisyonlara Sabiha Gökçen Havalimanı personel alacak. Ek olarak boşta olan kontenjanların doldurulması için araştırmalar devam ediyor sene sonuna kadar daha pek çok boş kontenjan için iş ilanları verilecektir. İlanları incelemek, başvuruda bulunmak ve nitelik gibi pek çok detayı öğrenmek için hemen aşağıda sunduğumuz linki takip edebilirsiniz.

//www.yenibiris.com/istanbul-sabiha-gokcen-uluslararasi-havalimani-is-ilanlari?firma=51584

YORUM EKLE