Roketsan Lise, Önlisans Ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak

Kurum yayınladığı ilanda en az lise mezunu personel alımı yapacak. Alımlar mühendis ve tekniker kadrolarına yapılacak. Haber detayımız da alım yapılacak kadrolar, başvuru bilgilerini de daha çok fazlasını bulabilirsiniz.

Roketsan Lise, Önlisans Ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak

Roketsan yayınladığı ilanda çeşitli kadrolara personel alımı yapacak. Lise, ön lisans ve lisans mezunu olan adaylar arasından alımlar gerçekleşecek.  Kurum yayınladığı ilanda en az lise mezunu personel alımı yapacak.

Alımlar mühendis ve tekniker kadrolarına yapılacak. Haber detayımızda alım yapılacak kadrolar, başvuru bilgilerini de daha çok fazlasını bulabilirsiniz.

ROKETSAN ALIMLARI VE İLAN KADROLARI

Roketsan kendi web sitesi üzerinden bir ilan yayınladı. Roketsan mühendis alımı gerçekleştirecek. Fizik, Bilgisayar, Havacılık Uzay, Sistem, Endüstri, Metalurji ve Malzeme, Endüstri, Makine, Mekatronik, Kimya, Elektrik Elektronik, Satınalma, Proje Yönetimi Mühendisi   alımı yapacak.

Ayrıca farklı kadrolar içinde çalışmak isteyenler için Roketsan alımlarını sürekli açık tutuyor.  Alım şartları adaylara göre farklılık gösteriyor. Tüm adaylarda aranan genel şartlar ise şöyle;

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak, ilanlarda bulunan eğitim seviyelerine uygun olmak, Office programlarına hakim olmak, askerlik görevini yapmış olmak ya da tecilli bulunmak, görevini yapmaya bir engel durum söz konusu olmamak.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

YORUM EKLE
YORUMLAR
A
A - 3 yıl Önce

Arkadas lise mezunu mühendis nerde görülmüş ? Bir söyleyin biZde mühendis olalım ! Yalan haber yapmayın

SIRADAKİ HABER