Roketsan En Az Lise Mezunu Personel Alımı 2019!

Roketsan En Az Lise Mezunu Personel Alıyor.Roketsan personel alımı hakkında son dakika gelişmeleri inceleyebilir ve başvuru koşullarının neler olduğunu görebilirsiniz.

Roketsan En Az Lise Mezunu Personel Alımı 2019!

Bayramın sonuna yaklaşılan şu günlerde birçok kurum ve kuruluşlar tarafında personel alımı için İlanlar yayınlanmaya devam ediyor. Roketsan tarafından duyurulan alımda ise farklı pozisyonlarda görev yapacak olan en az lise mezunu aday istihdam edecek. Türkiye’nin önemli kuruluşları arasında yer alan Roketsan her öğrenim seviyesine uygun olarak 2019 yılı için personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kendi internet sitesinde yer alan ilanda lise, ön lisans ve lisans düzeyinde gerçekleştireceği alımlarda şartlar ve kadroların dağılımı haberin devamında yer alıyor.

Kadro ve Başvuru Detayları

Lisan mezunu adaylar kurumda mühendis pozisyonunda görev yapacak olup Makine, Mekatronik, Kimya, Elektrik Elektronik, Fizik, Bilgisayar, Havacılık Uzay, Sistem, Endüstri, Metalurji ve Malzeme, Endüstri, Satınalma, Proje Yönetimi Mühendisi şeklinde kurumda açık olan ilanlara başvuru yapabilecek.

Ön lisans mezunu adaylar ise kuruma genel başvuru altında şu pozisyonlarda iş başvuru yapabilmektedir. Bu pozisyonlar, Elektrik Elektronik, Kimya, Makine, Makine Ressamlığı, Mekatronik Metalurji teknikerliği şeklinde yer almaktadır.

Lise mezunun adayların ise kurumda meslek liselerinden Elektrik Elektronik Kimya Teknolojisi Makine Makina ve Resim Konstrüksiyon Torna tesviye Metal İşleri bölümlerinden mezun olmaları gerekmekte olup ilgili pozisyona genel başvuru çatısı altında başvuru yapabilmektedir.

İlanlar kurumun kendi sitesinde yayınlanmış olup İnsan Kaynakları bölümündeki ilgili başvuru formunu doldurmak sureti ile yapılmaktadır İlgili ilana ulaşmak ve başvuru yapmak için: https://ik.roketsan.com.tr/

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 23:03

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE