Pronet Güvenlik Hizmetleri Personel Alımı Yapıyor

Pronet Güvenlik Hizmetleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere açık pozisyonlarına personel alımı yapmaya devam ediyor. Peki alım yapılan pozisyonlar nelerdir.

Pronet Güvenlik Hizmetleri Personel Alımı Yapıyor

Ülkemizin güvenlik hizmetleri konusunda önemli yatırımları bulunan firmalar arasında yer alan Pronet Güvenlik Hizmetlerinin Türkiye geneli bir milyona yakın müşteri ağı bulunmaktadır. Her yeni dönemde müşteri ağını giderek artırmakta olan Pronet Güvenlik Hizmetleri personel alımları da gerçekleştirmektedir.

Pronet Güvenlik Hizmetleri personel alımı ilanları İŞKUR ya da interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Peki Pronet Güvenlik Hizmetleri hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak ve personel alımına ilişkin detaylar nelerdir.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: Pronet Güvenlik Hizmetleri
Açık Pozisyon Sayısı: 35'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Pronet Güvenlik Hizmetleri 35'e yakın kadro için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak.

Montaj Ekip Şefi
Tele-Satış Uzmanı
Meslek Lisesi Stajyeri (Bostancı Ofis)
Servis Şefi
Saha Satış Uzmanı

Direct Sales Manager
Montaj Teknisyeni
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Part Time Müşteri Temsilcisi(İngilizce)
Saha Satış Uzmanı
Satış Müdür Yardımcısı

BAŞVURULAR

Pronet personel alımına ilişkin detayları yukarıdan görebilirsiniz ve alım yapılacak bazı kadrolarda yine yukarıda sizler için sunulmuştur. Başvurusunu gerçekleştirmekte isteyen adayların aşağıda yer almakta olan linki takip etmesi gerekmektedir. Bu linki takip edecek olan adaylar kendi bilgilerine göre müracaatlarını yapabilir.

https://goo.gl/9XXARB
TÜM İLANLARI BURADAN SORGULAYINIZ

YORUM EKLE