Pronet Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Pronet Güvenlik Hizmetleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlara çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek.

Pronet Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Güvenlik hizmetleri konusunda çalışma yapan ve Türkiye geneli bir milyondan fazla müşteriye hizmet vermekte olan Pronet Güvenlik Hizmetleri açık pozisyonları için interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile ilan yayımlamaktadır.

Pronet Güvenlik Hizmetleri tarafından hazırlanan ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulan pozisyonlara bakıldığında 40'a yakın pozisyon için personel alımı gerçekleştirecektir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nelerdir.

DETAYLAR

Alım Yapan Firma: Pronet Güvenlik Hizmetleri

İlan Edilen Pozisyon: 40'a Yakın

Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK

Pronet Güvenlik Hizmetleri tarafından interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlanan 30'a yakın pozisyon için personel alımı yapılacak. Peki ilan edilmiş olan pozisyonlar nelerdir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Saha Satış Uzmanı

Güvenlik Görevlisi

Portföy Yöneticisi

Müşteri Deneyimi Proje Uzmanı

Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı

Telemarketing Müşteri Temsilcisi

Montaj Teknisyeni

Veritabanı Yöneticisi

İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Outbound Müşteri Temsilcisi

BAŞVURULAR

Pronet Güvenlik Hizmetleri 40'a yakın ilan ettiği pozisyon için personel alımı gerçekleştirecektir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir. Buna göre müracaat edecek olan adayların aşağıda ki linki takip etmesi ve uygun pozisyonlar için müracaatlarını aynı kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/4yh7Ck

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çarşı Devriye
Çarşı Devriye - 3 yıl Önce

Çok DANDİK bir şirket ...yakanızı kaptırır paçanızı kurtaramazsınız .. 6ay çalışmış biri olarak tavsiye etmiyorum..kanınızı emer paranızı keser vermez..elbiseleri çok kalitesiz 20 lira bile etmez

Devriye
Devriye - 3 yıl Önce

Çok DANDİK bir şirket ...yakanızı kaptırır paçanızı kurtaramazsınız ..6 ay çalışmış biri olarak tavsiye etmiyorum..kanınızı emer paranızı keser vermez..az maaş verir. insana değer vermez ..elbiseleri 20 liralık bile değil