Polis Akademisi Bay-Bayan Komiser Yardımcısı Alımına Başvuru Yapacak Adaylar Dikkat!

Polis Akademisi Başkanlığı PAEM 500 komiser yardımcısı alımları için başvurular devam ediyor. Bay, bayan komiser yardımcısı alımlarında başvurular için 5 kasım son gün. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru şartlarını yeniden aktarıyoruz.

Polis Akademisi Bay-Bayan Komiser Yardımcısı Alımına Başvuru Yapacak Adaylar Dikkat!

Polis Akademisi Başkanlığına 500 komiser yardımcısı alımı yapacak!

Polis Amirleri Eğitim Merkezi PAEM, emniyet mensupları arasından 450 kişi bay, 50 kişi bayan olmak üzere 500 kişinin alınacağını belirtmişti. Komiser Yardımcısı olmak isteyen adayların başvuru yapabileceği alımlar için bazı başvuru şartları açıklanmıştı. Adayların öncelikle emniyet mensubu personeller arasından başvuru yapabileceklerini aktarmak istiyoruz. Diğer başvuru şartları ise şöyle;

BAŞVURU ŞARTLARI;

Başvurular 26 Ekim tarihinde başladı. Alımlarda başvuru şartları; Meslekte 2 yıl fiili olarak tamamlamış olmak, Dört yıllık lisans bölümlerinden mezun olmak, yaş şartında sınavın yapılacağı yılın ocak ayı itibari ile 45 yaşından gün almamış olmak istenilmektedir. Performans değerlendirmesinde sın iki notu iyi veya çok iyi olmak, son iki yıl içerisinde kısa süreli ya da uzun süreli durdurma cezası almamış olmak, hakkında meslekten çıkarma ya da men edilme cezası verilmemiş olmak şartları aranmaktadır.

SON BAŞVURU;

Başvurular 5 Kasım tarihinde tamamlanması gerekmektedir. Adayların başvuru için personel bilgi sistemi üzerinden elektronik olarak başvuru yapabileceği belirtildi. Sınav ücreti olarak 200 Tl ödemenin başvuru tarihine kadar yapılması gerekiyor.

İlana erişmek için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 23:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE