Pınar Süt Personel Alımı 2016

Pınar Süt 2016 yılında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alacak. Ayrıntılar ve başvuru bilgileri haberin devamında yer almaktadır.

Pınar Süt Personel Alımı 2016
Pınar Süt 2016 yılında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alacak. Ayrıntılar ve başvuru bilgileri haberin devamında yer almaktadır.

Yaşar Holding bünyesinde markalaşan ve kısa zamanda Türkiye'nin dört bir yanında satışları yapılan Pınar Süt fabrikalarını ve üretim kapasitesini her sene artırmayı planlamaktadır. Yeni ortaklıkları, köylü ile iş birliği yapması ile Pınar Süt her sene daha çok süt üretmeye çalışmaktadır. Ürünlerin kaliteli olması içinde bazı statülerde çalışmak için konularda bilgili uzman kişileri işe almakta ve bu sayede sütünün değerini daha da artırmaktadır. 

Pınar Süt her sene eleman alımı yapmaktadır. Bu sene net olarak rakam belli değil. Ancak resmi işçi alımı sayfalarını incelediğimizde 50 elemanın alınacağı görülmektedir tabi bu rakam gerçeği yansıtmayabilir. İşte Pınar Süt'ün 2016 yılında alacağı personellerin görevleri
  • - ASİSTAN ÜRÜN YÖNETİCİSİ,
  • - ÜRÜN YÖNETİCİSİ,
  • - SATINALMA UZMANI,
  • - SATINALMA SORUMLUSU,
  • - KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI,
  • - MUHASEBE UZMANI,
  • - VARDİYA MÜHENDİSİ,
  • - BÜTÇE PLANLAMA VE ANALİZ SORUMLUSU
Pınar Süt 2016 yılı boyuca yukarıda adı geçen statülerde çalışmak için eleman alacak. Sütünün kalitesini artırmak ve daha çok satış yapmak için Yaşar Holding pek çok alanda çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Ancak Pınar Süt'ün eleman alımı pozisyonuna herkes başvuru yapamaz. Çünkü bazı konularda bireyin bilgi birikimi olması gerekmektedir. Yaşar Holding bünyesinde çalışmak ve hangi kadroların boş olduğunu görmek alınacak elemanlarda hangi niteliklerin bulunması gerektiğini öğrenmek için hemen kariyer.com'a girerek Yaşar Holding adına arama yapabilir ve Pınar Süt'ün eleman alımı ilanlarını görebilirsiniz.
Pınar Süt personel alımı iş ilanlarına başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
//www.kariyer.net/yasar-holding-a-s-is-ilanlari-c1038-p412/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE