Personel İstihdamı Rekoru! 70 Bin 94 Personel Alımı Yapılacak! İşte O Meslekler!

İŞKUR üzerinden 28 Ağustos tarihi itibariyle tecrübesi tecrübeli 70 bin 94 personel alımı yapılacak. Büro memuru muhasebeci alımı, işçi alımı, şoför alımı detayları haberde

Personel İstihdamı Rekoru! 70 Bin 94 Personel Alımı Yapılacak! İşte O Meslekler!

 Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bağlı Türkiye İş Kurumu üzerinden 28 Ağustos 2020 tarihli ilanları göre 70000 üzerinde personel alımı yapılacak. İşkur Eğitim şartlarında okuryazar ilköğretim mezunu lise mezunu önlisans mezunu ve Lisans mezunu adaylar arasından tecrübeli ya da tecrübesiz çok sayıda personel istihdam yapılacağını açıkladı. 2020 yılında ocak ayından biridir personel sayılarının az olması pandemi sürecinin istihdam istediği yönünde değerlendirmeler yapılmıştır. Ağustos ayı ile birlikte personel istihdamlarında artışla gerçekleştirildi. 28 Ağustos tarihinden itibaren açık iş sayısında 70 bin rekorunu kırdı.

EN ÇOK ALIM YAPILACAK MESLEKLER;

En çok alım yapılacak mesleklerin başında okur yazar ya da ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği temizlik görevlisi beden işçisi satış danışmanı muhasebeci makineci paketleme işçisi kaynakçı konfeksiyon işçisi yük taşıma şoförü karton depo işçisi Turizm Otelcilik elemanı kasiyer çağrı merkezi temsilcisi kadroları gelmektedir. Büro memuru kadrosunda 400'den fazla personel alımı yapılacaktır adayların büro memuru alımlarında en az lise mezunu olmaları ofis programlarına hakim olmaları, istenilen iş tecrübeleriniz sahip olmaları gerekmektedir adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu e-şube portalından hizmet birimlerinden ya da ALO 170 hattını arayarak başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2020, 07:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlhan meydan
İlhan meydan - 4 hafta Önce

Biri personeli calismak

Cihan
Cihan - 3 hafta Önce

Bunları özel sektör alacak çalışma bakanlığı değil milleti kandırmayı bırakın artık