PEGASUS Uçak Yükleme Personeli ve Depo Memuru Alacak! Başvurular Başladı

PEGASUS Havayolları bünyesinde istihdam edilmek üzere, uçak yükleme personeli ve depo memuru alımları yapılacak olup, ilanlara başvurular alınmaya başlamıştır...

PEGASUS Uçak Yükleme Personeli ve Depo Memuru Alacak! Başvurular Başladı

Geçtiğimiz günler itibariyle duyurduğumuz, THY bünyesine yapılacak personel alımlarına ek olarak PEGASUS havayolları da çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Resmi kariyer sayfası üzerinden ilanlarına erişilebilen firmanın, özel kariyer sitelerinde de ilanı bulunmaktadır. Yapılacak olan alımlarla alakalı tüm bilgilendirmeler, bu ilanlarda bulunmaktadır. Başvuru yapmak isteyecek adaylara yönelik, ilgi görebileceğini düşündüğümüz pozisyonlardan olan uçak yükleme personeli ve depo memuru kadrolarına yönelik ilanlara haberimizde değineceğiz. İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıdan gerekli başvuru koşullarına ve bağlantılarına ulaşabilirler.

PEGASUS yükleme personeli ve depo memuru alımları yapıyor

Yayımlanan yükleme personeli alım ilanına başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması, ehliyet sahibi olması, aktif olarak araç kullanabilecek olması, dış görünüşüne özen gösteriyor olması, vardiyalı çalışabilecek olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, ekip çalışmasına yatkın olması gerekmektedir.

Depo memuru pozisyonuna alım şartları

Başvuru yapacak adayların en az önlisans mezunu ya da lisans düzeylerinden mezun veya öğrenimi bu düzeyden devam eden kişiler olması, MS-Office bilgisine sahip, ERP programlar konusunda bilgili, askerlik ilişiği bulunmamak, orta düzeyde ingilizce bilmek, lojistik ve depolama alanında tecrübeli olmak, aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan, seyahat engeli bulunmayan, vardiyalı sistemde çalışabilecek kişiler olması istenmektedir.

Başvurular için gerekli bağlantı aşağıda yer almaktadır. Tarayıcınıza kopyalayıp yapıştırınız

İlan bağlantısı > https://www.kariyer.net/firma-profil/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-7740-32618

Mobil uygulamalarımız

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da ilanlara ulaşmak için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 2 yıl Önce

Ilkogretım dıyorsunuz en az onlisans cıkıyor alımlarda

İshak
İshak - 2 yıl Önce

Başvuru reklamı verirken hangi iller de yapılcak onu da açıklama yaparsanız seviniriz

Nuri arslan
Nuri arslan - 2 yıl Önce

Sadece ist icin

mehmet elmas
mehmet elmas - 2 yıl Önce

nasıl baş vuralım