Pegasus Personel Alımı Yapıyor!

Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir?

Pegasus Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemiz başta olmak üzere pek çok ülkenin en bilinen hava yolu taşıma firmaları arasında yer almakta olan Pegasus Hava Yolları özellikle yeniden yaz aylarının gelmesi, tatil seferlerinin artmasından dolayı filo sayısını da giderek güçlendirmeye ve açık olan pozisyonlara personel alımları gerçekleştiriyor.

Yatırımlarını gittikçe artırmakta olan Pegasus Hava Yolları açık olan pozisyonlar için personel alımı yapmaya karar verdi. Buna göre Pegasus ilanlarını kendisi hazırlayarak kamuoyuna kariyer siteleri üzerinden duyurmaktadır. Adaylarda bu kanal üzerinden başvurularını yapıyor. Peki alınacak olan pozisyonlar nelerdir, adaylar müracaatlarını nasıl yapacak? Detayları sizlere açıklıyoruz.

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Pegasus Hava Yolu firması iş ilanları için personel alımı yapıyor. Peki alınacak olan pozisyonlar nelerdir? Buna göre eğitim uzmanı, teknik depo memuru, güç sistemleri mühendisi, ekip tahsis destek uzmanı, ağ uzmanı, misafir destek elemanı, Ar-Ge ve bilgi teknolojileri yöneticisi, engelli ofis destek elemanı, proje yöneticisi, elektrik teknisyeni gibi pozisyonlar için personel alımları yapılmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Pegasus Hava Yolları yukarıda yer alan pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Peki başvurular nasıl yapılacak? Buna göre adayların öncelikle tarayıcılarının url bölümüne https://goo.gl/qdoimN linkini yapıştırması ve enter tuşuna basması gerekmektedir. Ardından adaylar bu link üzerinden tüm pozisyon görebilir, aranan şartlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve müracaatlarını da gerçekleştirebilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER